Цікаві факти про мурах

Цікаві факти про мурах

Ні, не всі мурахи живуть на вашому звичайному мурашиному пагорбі, вони живуть колоніями в землі, щілиною у ваших стінах, на деревах, і є навіть такий вид, як армійські мурахи, які воюють вдень і будують тимчасове гніздо для вночі та переходьте на наступний день. Коли королева цього виду відкладає яйця, робочі мурахи влаштовують гніздо із власних тіл, щоб захистити королеву!

Які види мурах будують мурашники?

Якщо вам цікаво, хто будує мурашині пагорби, відповідь не в тому, що мурахи їх будують. Мурашники будують кілька видів мурах, такі як популярні мурашники-мурашники Formica. Інші популярні види включають жовтих лугових мурах, мурашок-вогнів та мурашок-комбайнів, щоб назвати декілька. Інший тип мурашників, який виглядає як простий курган над землею, побудований такими видами мурашок, як мурахи-піраміди, аргентинські мурахи, мурахи-кургани Аллегені, техаські мурахи, щоб назвати декілька.

Хто живе в мурашниках?

Це може здатися досить очевидним питанням, так, мурахи живуть у мурашниках. Але я міг би назвати деяких інших істот, які живуть у мурашниках, таких як жуки, кілька видів менших порід мурах та зелена муха, невелика комаха.

Як виглядає мурашник?

Зовнішній вигляд мурашника зовсім не вражає. Зазвичай це схоже на купу піску, невеликий горбок, що має кратер посередині, як бичаче око. У дикій природі ви можете знайти масивні мурашині пагорби, схожі на великі купи грязі, висота яких становить кілька метрів, вона може становити від дюйма до понад 10 футів! Імпортний червоний вогняна мураха робить мурашині пагорби конусоподібними, більш загостреними та яскраво вираженими у порівнянні зі звичайними мурашиними пагорбами. Вершина мурашників насправді є вершиною айсберга, це те, що внизу, є справжнім дивом.

Всередині мурашника є дуже складна конструкція і має безліч тунелів, які з’єднують безліч камер різного розміру. Кожна камера має різне призначення. Ці кімнати можна використовувати як розплідники, для зберігання їжі та навіть місця для відпочинку робочих мурах. Цікаво зауважити, що робочі мурахи переносять личинок в кімнати ближче до вершини мурашника, щоб вдень було тепло. Вночі вони переносять їх у нижчі камери, щоб захистити.

З чого зроблені мурашині пагорби?

Як мурахи будують свої будинки, дуже цікаво спостерігати. Більшість мурашиних пагорбів зроблені з дрібного піску, бруду, глини та гілок. У мурашниках ви не знайдете гравію або каменів, оскільки вони занадто важкі для того, щоб їх могли переносити мурахи. Вони використовують гілочки, щоб зміцнити їх структуру, а також забезпечити кращий захист від негоди. Оскільки мурашник є їхнім будинком, мурахи можуть навіть використовувати насіння, які будуть проростати і рости з пагорбів, що працює як чудовий камуфляж для пагорба. Мурахи роблять мурашники з тривалим терміном служби, таким чином їм не доведеться часто їх відбудовувати, і це безпечна і міцна конструкція для них.

Як і чому мурахи роблять мурашники?

Мурахи роблять пагорби, щоб захистити свою королеву та своїх личинок. Ці пагорби насправді зроблені робочими мурахами, які копають підземні тунелі. Коли мурахи копають тунелі, вони заносять на спині землю, яка їм не потрібна, і скидають її біля входу. Так утворюються купи чи насипи поза входом у мурашник.

Цікаві факти про мурах

Де мурахи будують мурашники?

Мурахи вирішують будувати свої будинки в стратегічних місцях, вони вибирають місця, де їм буде прихисток і захист від своїх хижаків. Вони вибирають місця, як між корінням дерев, під камінням, всередині колод дерев тощо. Вони вибирають міцні конструкції, щоб отримати максимально можливий захист.

Найкращі мурашині пагорби – це ті, що тривають найдовше. Загальними рисами цих мурашиних пагорбів є те, що вони вибрали чудове місце для свого будинку, і оточення було для них ідеальним, тобто мало багато їжі. Ви навіть виявите, що мурахи будують свої пагорби таким чином, що вони будуть спрямовані в той бік, де найбільше сонячного світла.

Скільки часу потрібно мурахам, щоб побудувати мурашник?

Час, необхідний для побудови мурашиних пагорбів, залежить від виду мурахи. Наприклад, мурахи Аллегені-курган, потрібно 1 рік, щоб побудувати 1 фут. Також було встановлено, що мурахи мають співпрацюючі колонії, тут колонії мурашок об’єднуються, щоб утворювати величезні колонії. Найбільший – той, що простягається на 670 акрів у Хоккайдо, Японія. Є також такий, який долає 6000 кілометрів у Європі. Це аргентинські мурахи; вони живуть у злагоді, і насправді їх мільярди живуть у кооперативних гніздах.

Як довго виживають Мурашині пагорби?

Якщо його добре побудувати та мати відповідні матеріали, конструкція мурашника може прослужити сотні років. Зазвичай ці мурашники виживають від 1 до 30 років.

Чому мурахи покидають свої будинки?

Найпоширеніша причина, чому мурахи залишають свої гнізда, – через завойовників або пошкодження. Коли відбувається затоплення, і колонія не змушена це протистояти, вони залишать гніздо. Також є багато істот, які заходять у гніздо, щоб харчуватися личинками та мурахами, найнебезпечнішими є такі комахи, як жук, вони зариваються в гніздо мурахи та поїдають яйця та личинки. Є також люди, які випадково або цілеспрямовано знищують ці мурашники. Після знищення мурахи евакуюються і будують нове гніздо якомога швидше. Видові вогневі мурахи займають лише кілька днів, щоб побудувати новий мурашник, і роблять це з легкістю.

Цікаві факти про мурах

Що ви робите, якщо виявили мурашник біля свого будинку?

Проблема мурах біля вашого будинку полягає в тому, що вони почнуть вторгуватися у ваш будинок, щоб знайти їжу. Якщо ви помітили мурашник, вам потрібно швидко вжити заходів, перш ніж вони стануть загрозою. Щоб позбутися від них, ви можете робити такі прості речі, як просто розплющити гніздо (це попередить мурах про пересування, оскільки це місце вже не безпечне). У насип можна залити окропом, це суворо, але ефективно. Ви можете посипати курган порошком борної кислоти, ви можете навіть насипати в курган соду або будь-який газований напій, це змушує мурах задихатися на глибших рівнях.

Найкращий спосіб позбутися мурашок, які переслідують ваш будинок, – це звернення до професіоналів. Вони мають відповідні інструменти та матеріали, щоб правильно виконати роботу, щоб мурахи не повернулись найближчим часом.

https://youtu.be/nZ4JJl0MbTc

Вам також може сподобатися

8 цікавих фактів про єнотів

Єноти – неймовірно милі тварини. Багато хто мріє зробити їх своїми домашніми улюбленцям. А як багато ви про них знаєте? Пропонуємо 8 цікавих фактів про єнотів-полоскунів. Добре відтворюють звуки. Вчені…
Відкрити

Які сни бачать собаки?

Кожен власник собаки швидше за все не раз спостерігав картину, коли його улюбленець відчайдушно смикає лапками уві сні, ніби-то женеться за уявної кішкою. У такі моменти ви можете думати про…
Відкрити

Кумедні факти про їжаків

Після котів, їжаки вважаються улюбленцями інтернету. Але чи багато ви знаєте? Їжачки вважаються нелегальними в деяких частинах Америки Вони набули певної популярності як домашні тварини, але деякі міста і штати…
Відкрити