Твариний світ Тихого океау

Твариний світ Тихого океау

Морж

Твариний світ Тихого океау

Атлантичний вид моржів здебільшого зустрічається між Канадською Арктикою на сході та Російською Арктикою на заході. У цьому регіоні налічується близько 25 000 моржів, кількість дорослих моржів постійно зменшується. Морські тварини, вони відомі своїми видовженими іклами, що нагадують бивні. Тварини дуже соціальні та часто зустрічаються групами. Вони також відомі своїм вокальним спілкуванням між собою. Вони харчуються дрібними безхребетними, і тривалість їх життя становить від 30 до 40 років.

Кружляючий дельфін

Твариний світ Тихого океау

Дельфіни, морські свині та кити належать до одного сімейства. Кружляючий дельфін мешкає в різних субтропічних і тропічних морських піхотинцях світу, і він відомий тим, що стрибає з води та крутиться в повітрі, перш ніж потрапити у воду. Вони пищать і свистять, використовуючи свої продувки для спілкування між собою. У цих дельфінів є зуби, хоча вони не використовують їх для пережовування їжі. Вони дуже чутливі до частот і використовують ехолокацію для картографування свого оточення та полювання. Харчуються рибою, кальмарами та ракоподібними. Дельфінам люди загрожують більше, ніж іншим хижакам.

Ламантин

Твариний світ Тихого океау

Ламанти також відомі як морські корови й вважають за краще населяти теплі води. В основному це рослиноїдні тварини, що стихають на водних рослинах, вирощених у морях. Вони великі за розміром і можуть виростати в довжину до 4 метрів і важити близько 590 кілограмів. Однією з їх видатних особливостей є ласти, які нагадують весла. Західноіндійський вид в основному зустрічається в Карибському морі та Мексиканській затоці, особливо у Флориді, тоді як західноафриканський вид мешкає у західноафриканських водах.

Плямистий орел

Твариний світ Тихого океау

Вид відноситься до класу хрящових риб, і його популяція в основному зосереджена в районах Карибського та Мексиканського затоки Атлантики. Орлиний промінь має довший хвіст у порівнянні з іншими видами променів, і його морда виглядає як качка. Він полює на ракоподібних та дрібну рибу, а іноді промінь використовує морду для пошуку їжі під піском морського дна. Хоча вони в основному одиночні, іноді їх можна побачити, як стрибають у повітрі. Вважається, що їх популяція знаходиться під надзвичайною загрозою через хижацтво акул.

Блакитний тунець

Твариний світ Тихого океау

Риба знаходиться під загрозою через надмірний вилов, і вона широко споживається як суші. Він має високу толерантність до різниці температур, оскільки він здатний зігрівати. Його металево-синій колір поєднується з навколишнім середовищем, а його обтічне тіло допомагає йому у швидкості будівлі. Тунець полює на оселедця, кефаль, скумбрію, кальмари, краби та креветки. Вони відомі тим, що кожного року по кілька разів подорожують Атлантичним океаном. Найбільший коли-небудь виловлений в Атлантиці синій тунець важив 679 кілограмів!

Велика біла акула

Твариний світ Тихого океау

Ці акули ендотермічні та, крім п’яти здорових почуттів, вони мають сенс електромагнетизму. Вони мають 300 великих і зубчастих зубів, які мають трикутну форму для кусання здобичі. Вони є найбільшими хижаками в океанічних водах і харчуються іншими акулами, морськими левами, тюленями, морськими черепахами, падаллю та рибою. Тривалість життя великої білої акули становить 60 років, але їх повільний зрілий процес ставить їх популяцію під загрозу. Акула може виростати до 6 метрів в довжину і важити максимум 2268 кіло. Острів Гієра в ПАР фіксує найвищу кількість населення.

Зелена морська черепаха

Твариний світ Тихого океау

Зелені морські черепахи – це плазуни. Їх назва походить від зеленого відкладення жиру під їх оболонкою. Їх панцир гладкий, а кольори варіюються в різні відтінки жовтого, зеленого, сірого, чорного або коричневого. З усіх видів черепах зелена черепаха має найбільшу шкаралупу, і вона через деякий час змінює колір. Вони плавають руками. У молодому віці їхній раціон є рослиноїдним і м’ясоїдним, хоча дорослі є переважно рослиноїдними, що відрізняє їх від інших морських черепах. В середньому вони виростають до 1,5 метрів в довжину і приблизно від 68 до 190 кілограмів ваги.

Морська черепаха зі шкірястою спиною

Твариний світ Тихого океау

Її іноді називають шкірястою черепахою і вона населяє південно-західну, південно-східну та північно-західну частини Атлантики. Його можна знайти в глибоких водах до 1280 метрів. Він більший за інші види черепах, і його панцир менш твердий, що робить його трохи гнучким. Він полює в холодніших водах, а його ласти перевищують довжину інших черепах. Вони в основному є антисоціальними, і вони не піклуються про своїх дітей після вилуплення. Тварина хижа і полює переважно на сальпу, медузи, а також ракоподібних та рибу.

Горбатий кит

Твариний світ Тихого океау

Назва походить від спинного плавника цього кита, який схожий на горб. Вони долають більшу відстань у міграції у порівнянні з іншими ссавцями, головним чином для розмноження та годівлі. Вони харчуються рибою, планктоном і крилем і можуть з’їдати до 1360 кілограмів щодня. Вони можуть важити від 22000 до 36000 кілограмів і виростають приблизно до 18 метрів у довжину. Самки цього виду збільшуються в порівнянні з самцями. Їх тіла довгі та обтічні, а грудні плавці довші, ніж в інших китоподібних.

Нарвал

Твариний світ Тихого океау

Бивні на тваринах, як правило, обростають лівими іклами, але в деяких випадках правий ікла може також перерости в бивень, отже тварина матиме два бивні. У них відсутні спинні плавники, але вони мають нерегулярні ребристі продовження. У середньому ці тварини можуть важити від 800 до 1600 кілограмів і досягати довжини від 3,95 до 5,5 метрів. Вони використовують свої бивні як органи чуття. Вони також використовують ехолокацію. Вони харчуються спеціально арктичною та полярною тріскою та палтусом, креветками та кальмарами, знайденими в Гренландії. Їм загрожують моржі, білі ведмеді, косатки та люди.

Кит-вбивця

Твариний світ Тихого океау

Кита-вбивцю також називають китом косаток, і це найбільша тварина з сімейства дельфінів. Вони використовують свої великі грудні плавці як пропелери, і у них під шкірою є жирові відкладення, які називаються баламутами, які вони використовують для ізоляції. Вони надзвичайно космополітичні – це означає, що вони відчувають дуже великий діапазон – посідаючи друге місце після людей. Вони хижі та полюють майже на всіх тварин, включаючи морських птахів, тюленів, риб, морських ссавців, морських левів і кальмарів. Невідомий природний хижак цього виду. Дорослий косатка може досягати довжини 9 метрів і середньої ваги від 3600 до 5000 кілограмів.

Морський коник

Твариний світ Тихого океау

Морський коник – це кістлява риба, яка належить до одного класу з іншими рибами, такими як тунець і лосось. Вони мають тонку шкіру замість луски, а корончасті колючки на вершині голови називаються коронетами. Їм також не вистачає зубів і шлунка, отже вони харчуються, висмоктуючи здобич через зрощену щелепу і проходячи через їх некомпетентний шлунково-кишковий канал. Вони споживають планктон і маленьких ракоподібних. Вони здатні маскуватися, змінюючи колір. Їх племінна поведінка є своєрідною, оскільки самець народжує.

Середземноморська тюлень-монах

Твариний світ Тихого океау
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Вид займає райони Кабо-Бланко та Мадейра в водах Атлантики, і це найрідкісніший з усіх видів ластоногих. Населення в усьому світі, за оцінками, становить менше ніж 700. Вони мають короткі, плоскі та широкі морди з ніздрями, спрямованими вгору, на відміну від інших тюленів. Вони також мають короткі ласти з крихітними тонкими кігтями та чотирма висувними молочними залозами на животі. У них коротке волосся, яке замінюється кожні 6 – 8 тижнів. Вони харчуються протягом дня, споживаючи різних риб та кальмарів, вугрів та восьминогів. Тривалість їх життя становить максимум 45 років.

Королівський пінгвін

Твариний світ Тихого океау

Це другий за величиною вид пінгвінів і мешкає в південній частині Атлантики. Стоячи пінгвін може вимірювати до 1 метра, а його вага може становити від 9,3 до 18 кілограмів. Харчується переважно рибою, а іноді кальмарами. Пінгвін може зануритися на 100-300 метрів нижче моря, щоб полювати, і може перебувати під водою протягом 5 хвилин перед тим, як випливати на поверхню. Це нелітаючий птах, як інші пінгвіни, і він або гуляє, або ковзає по льоду. До основних хижаків виду належать водні ссавці та інші птахи.

Лимонна акула

Твариний світ Тихого океау

Вид займає мілководдя неподалік від берега. Їх назва походить від жовто-коричневого до оливково-зеленого кольору тулуба. Їх морди короткі та круглі. Почуття зору у них погане, а нюх посилений. Вони є нічними мисливцями, і вони використовують запах та систему електрорецепторів для пошуку здобичі. Вони їдять кісткову рибу, морських птахів, дрібніших акул, ракоподібних та молюсків. Ці акули можуть виростати до 250 кілограмів і досягати довжини від 2,5 до 3 метрів.

Вам також може сподобатися

80 цікавих фактів про сову

Дитинча називають совою. Після вилуплення самка сови, як правило, буде сидіти або роздумувати своїх новонароджених совок, щоб зберегти їх у теплі. Мати також полюватиме на їжу і годуватиме совок, поки…
Відкрити

Собаки-рекордсмени

10 собак-рекордсменів потрапили в книгу Гіннеса Собаки – неймовірні істоти: вони люблять, надзвичайно віддані, розумні, захищають своїх людей і абсолютно чарівні. Деякі собаки – все це, а потім деякі, наприклад,…
Відкрити

10 національних парків Австралії

Австралійські національні парки легко відносяться до найрізноманітніших у світі. Їх заповідні ландшафти настільки різноманітні, що ви могли б присвятити роки свого життя їх вивченню. 500+ національних парків країни охоплюють понад…
Відкрити

Дифузія в житті людини

Дифузія Дифузія – це форма змішування, як правило, коли молекули розходяться. Більш конкретно, це чистий рух молекул або атомів з області високої концентрації в область низької концентрації і є ефектом,…
Відкрити