Як спілкуються вовки?

Вовки спілкуються з членами зграї за допомогою вокалізацій, таких як гарчання, гавкіт, виття та виття. Мова тіла показує іншим тваринам…
Як спілкуються вовки?

Почувши нещодавно вовків у околицях, я поцікавився, що вони намагаються повідомити, і чи використовують вони інші види спілкування, окрім використання звуку.

Вовки спілкуються з членами своєї зграї чи іншої зграї за допомогою вокалізацій, таких як гарчання, гавкіт та виття. Передивившись інтернет ресурси я знайшов вибірку найголовнішого.

Більше інформації ви можете побачити нижче.
Нажміть на кнопку щоб перейти до теми.

Якими типами мови користуються вовки?

Вовки використовують три різні способи спілкування з іншими вовками, як у своїй зграї, так і в сусідній зграї.

Типи мови можна класифікувати таким чином:

 •  Використання звуку, який включає виття, гавкіт, скиглення та гарчання
 •  Використання унікальних запахів, до складу яких входять викид, сеча та феромони
 •  Використання мови тіла, як-от положення тіла, рухи та вираз обличчя.

Вокалізація

Вовки виють переважно вночі, не на місяць, як вважалося раніше, а для спілкування з іншими вовками.

Гавкіт

Гавкіт часто використовується як попередження про будь-яку небезпеку, як присутність хижака. Коли вовки використовують гавкіт-виття, це часто свідчить про агресію, захищаючи свої території.

Вовків в основному чути ввечері, коли вітер стихає. Саме в цей час вони найбільш активні. Вовки використовують свої вокалізації, такі як скиглення, гарчання або навіть гавкіт, тоді як в інший час вони поєднують звуки в один, наприклад гавкіт-виття.

Скиглити

Скиглення часто є хорошим звуком, і цуценята використовують його, щоб змусити матір годувати їх. Вовки також можуть скиглити, щоб показати капітуляцію над іншими домінуючими вовками, такими як альфа-вовки.

Гарчання

Гарчання дуже схоже на гавкіт. Це працює так само, як гавкіт, оскільки використовується для попередження про хижаків. Гарчання також може використовуватися для позначення деякого домінування на території.

Виття

Це найпоширеніший звук, який використовують вовки, в першу чергу, коли спілкування має на меті подорожувати на великі відстані. Виття може виникати в силу різних обставин.

Захисне виття часто використовується, щоб попередити вовків, щоб вони залишалися в зграях і захищали своїх дитинчат. З іншого боку, соціальне виття використовується, щоб зібрати вовків, щоб провести час разом.

Мова тіла

Багато інформації вовки передають за допомогою свого тіла. Коли вовк висуває вуха і щирить зуби, це ознака злості і хвилювання.

У разі будь-яких підозр вовки відтягнуть вуха і примружують очі, щоб попередити про небезпеку або хижаків.

Страшного вовка можна побачити з притиснутими до голови вухами. Вовки люблять гратися з членами своєї сім’ї, про що говорять, коли вони танцюють і грайливо кланяються.

Запах

Вовки наділені відмінним нюхом, майже в сто разів кращим за людей.

Цей нюх використовується різними способами, щоб допомогти їм спілкуватися. Вовки живуть добре знайомими їм зграями, і запах допомагає їм розпізнавати інших у зграї.

Сеча і викид

Вовки використовують сечу та викиди, щоб позначити свої території, у процесі, відомому як маркування запахом. Запахове маркування зазвичай призначене для того, щоб підтримувати їхні зграї та уникати зловмисників з інших вовчих зграй.

Очікується, що вовки з різних зграй не будуть заходити на територію, якщо запах сечі не буде знайомий їхній зграї. Зграї з однієї території можуть відчути запах і розпізнати його.

Територія вовчої зграї всіяна нюховими гарячими точками. Отже, будь-який вовк впевнений, що він знаходиться на своїй території або знає, коли збирається її покинути. Так само будь-який вовк з іншої території знає, коли він вторгається, і докладе всіх зусиль, щоб уникнути цього, щоб зберегти мирне співіснування.

Домінуючі тварини часто відчувають запах майже кожні дві хвилини. Вони роблять це, піднімаючи ногу в домінуючу позу, яка використовує різні форми спілкування. Зазвичай це називається «сечовипускання піднятою ногою».

Вовки також використовують сечу, щоб позначити запахом схованки з їжею, які вже були вичерпані, щоб заощадити час. Використовуючи запах, вони не втомляться під час перекопування вже виснаженої ділянки.

Вовки також відчувають запах за допомогою фекалій. Вони мають складні пахучі залози всередині анального отвору. Коли задній прохід випускає піт, виділення виходять і покривають кожну сторону кала.

Феромони

Феромони – це хімічні повідомлення між представниками одного виду, які допомагають їм спілкуватися. Вони у вовків легко локалізуються в залозах на пальцях ніг, хвостах, очах, задньому проході, шкірі та геніталіях.

Вовк-самець може визначити самку в тічці за допомогою феромонів в її сечі. Саме в цей час два подружжя намагаються злягатися.

Комунікація домінування

Будь-який вовк, як самець, так і самка, може стати домінантом. Вовку потрібно знайти незайняту територію, а також пару.

Вовки залишаються зграями, і домінуючий вовк може вирішити рухатися у своїй зграї без пари. Коли вони рухаються, домінуючий вовк в кінцевому підсумку вбиває альфа-вовка з іншої зграї тієї ж статі та узурпує його пару. Домінуючий вовк має як територію, так і пару.

Альфа-вовк відповідає за їхні зграї. Вони демонструють домінування, високо тримаючи хвости та стоячи високо. Менш домінуючі вовки повинні демонструвати свою покірливість, тримаючи хвости вниз і часто опускаючи тіло, чіпаючи лапами вовків вищого рангу.

Покірність можна зобразити двома способами; активний і пасивний. При активному підпорядкуванні зображуються ознаки неповноцінності, такі як присідання, облизування морди та підтягування хвоста.

Цуценята також зображують цей контакт. Це дозволяє їм змусити дорослих відригувати їжу. Така ж поведінка пізніше характеризується в дорослому віці, щоб показати близькість і диференціацію ролей залучених вовків.

Пасивне підпорядкування зображується підлеглими вовками, коли вони лежать на спині або на боці, таким чином відкриваючи свої вразливі груди та живіт більш домінантному вовку.

Якщо два вовки не погоджуються, вони показують зуби і гарчать один на одного.

Вовки демонструють визнання влади, перекидаючись на спину. Реакція на таку поведінку може варіюватися від толерантності до смертельного нападу, особливо у випадках проникнення стороннього вовка.

Дотримання правил домінування утримує вовків у зграї від бійок між собою та шкоди один одному.

Поведінка різних частин тіла для зображення різних виразів

Роздратування з боку старшого самця виявляється по:

 •  Часткове зведення хвоста.
 •  Піднімаючи голови.
 •  Рух вух вперед.
 •  Вертикальне втягування губ.

Підлегла жінка демонструє свою мовчазну згоду:

 •  Розплющення вух.
 •  Спалах її білих очей.
 •  Поблажливий жест ротом (інтенсивне облизування.)
 •  Загальне опущення тіла.
 •  Підняття лап.

Хвіст і морда вовка є найважливішими частинами тіла в спілкуванні.

Часто вовки обороняються при контакті з людьми. Люди повинні зобразити певну поведінку, щоб не дратувати вовків.

Як уникнути нападу вовка

 • Повільно відступайте, стикаючись з вовком, і дійте агресивно, підтримуючи зоровий контакт, якщо можливо.
 • Якщо в натовпі людей і більше одного вовка, відступайте повільно і постарайтеся відійти від них.
 • Створюйте шум, використовуючи все, що є у вашому розпорядженні, плескайте, підбадьорюйте або кричіть.
 • Агресивно використовуйте жердини або палиці, щоб уникнути наближення вовків.
 • Лазіть на дерева як захист, оскільки вовки не можуть лазити по деревах

Оборонна загроза

Коли вовки спілкуються один з одним, вони присідають. Це допомагає їм бути готовими до будь-яких можливих атак суперника. Вовк приймає амбівалентний вираз обличчя, щоб дивитися на супротивника.

Позначення

Помітка зазвичай відбувається, коли вовчиці починають еструс і готові до спаровування. Вони розташовують свій зад перед потенційним партнером, піднімають хвіст вгору і в сторони, пропонуючи себе облизати і понюхати. Вони роблять це, дивлячись на партнера в розслабленій манері, що вказує на їхню готовність прийняти їх увагу

Вовк також може помітити. Вони роблять це, щоб представити себе іншому вовку, щоб він понюхав їхні анальні пахучі залози під час вітань або певних проявів домінування.

Полювання та переслідування

Коли вовки наближаються до своєї здобичі, вони, як правило, дивують її, виглядаючи маленькими або схилившись нижче рівня трави. Ця поза також має перевагу, оскільки надає їм захисну позу, коли вони наближаються до потенційного супротивника.

Біг у страху

Якщо вовк боїться він може просто втекти. Опустивши голову, вони підвертають хвости і закладають вуха назад. Зміна пози їхнього тіла є попередженням для зграї. Коли зграя баччть ці знаки, вони знають, їм потрібно знайти безпечне місце.

Підсумовуючи, вовки захищають один одного, а також є одними з найбільш соціальних ссавців. Вони люблять грати і жити разом у добре відомих їм зграях. Все це досягається завдяки їхнім сильним навичкам спілкування за допомогою вокалізації, запахів і мови тіла.

Вам також може сподобатися

10 національних парків Австралії

Австралійські національні парки легко відносяться до найрізноманітніших у світі. Їх заповідні ландшафти настільки різноманітні, що ви могли б присвятити роки свого життя їх вивченню. 500+ національних парків країни охоплюють понад…
Відкрити

Кумедні факти про їжаків

Після котів, їжаки вважаються улюбленцями інтернету. Але чи багато ви знаєте? Їжачки вважаються нелегальними в деяких частинах Америки Вони набули певної популярності як домашні тварини, але деякі міста і штати…
Відкрити

Цікаві факти про морськеих Анемонів

Морські анемони – тварини, які відіграють важливу роль в морській екосистемі. Вони схожі на рослини. Безхребетні слугують домівкою для численних морських істот, таких як креветки-чистильники і навіть риби-клоуни, такі як…
Відкрити

Цікаві факти про Квакерский папугах

Квакерські папуги – це птахи, які мають веселих, енергійних особистостей. Вони є популярними домашніми тваринами у всьому світі. Ці розмовляючі папуги вигадливі, розумні та розважальні. Ці барвисті папуги сумно відомі…
Відкрити