Як ставити і досягати цілей у 2021 році

Як ставити і досягати цілей у 2021 році

Коли ви починаєте як власник бізнесу, у вас немає певного шляху. Вам потрібно домогтися свого прогресу, і якщо ви хочете, щоб цей прогрес був значним, вам потрібно буде поставити перед собою кілька цілей.
Більшості підприємців – фактично, більшості людей в цілому – складно ставити цілі і досягати їх. Чи пов’язано це з успіхом вашого бізнесу, вашого здоров’я або особистому житті, постановка і досягнення цілей – складний процес, який залишає багатьох людей розчарованими і розчарованими.

За 40 років навчання власників бізнесу я зміг розробити свої власні інструменти і була основою для встановлення цілей і побачив, що працює, а що ні. Я хотів би поділитися деякими корисними порадами. Вони можуть здатися простими за своєю природою, але вони покликані змінити ваше уявлення про постановку цілей і про те, як це може бути застосовано до вашого бізнесу і особистого життя. Часто зміна мислення – це все, що потрібно для досягнення цілей, які в іншому випадку здавалися б недосяжними.

Мета – це бачення
Одна з найбільших помилок, які здійснюють власники бізнесу при постановці цілей, полягає в тому, що вони зосереджуються лише на числовій складовій. Звичайно, важливо ставити вимірні цілі – це те, що я рекомендую робити всім підприємцям, – але це лише один з компонентів процесу постановки цілей. Мета повинна бути більше, ніж просто число.

Коли я ставлю перед собою мету, я розглядаю її як шанс створити більшу і кращу версію себе. Я дивлюся на це як на бачення себе в майбутньому, коли я можу працювати з кращими можливостями. Звичайно, можуть бути задіяні деякі люди, які допоможуть мені досягти цього, але мета – це більше, ніж просто числовий компонент.

Такий спосіб мислення робить мету захоплюючою. Це вже не просто гора чисел, на яку потрібно піднятися; це нова версія себе, яку ви можете візуалізувати.

Мабуть, це мій найбільший радник з постановки цілей підприємцям. Хоча числа є життєво важливим компонентом процесу, вони не є кінцевою точкою. Зосередьтеся на створенні бачення себе на наступному році.

Які нові можливості ви хочете мати? Це може бути що завгодно: більший дохід, нові знання, нові можливості для бізнесу … Щоб це не було, візуалізують це і те, що ви відчуєте, коли досягнете цього.

100 книг в 100 кварталах
Коли я говорю з підприємцями про цілі, я часто говорю про одну з найвищих цілей, які я ставив перед собою протягом багатьох років. Коли мені було 70 років, я поставив собі за мету написати 100 книг за 100 кварталів.

Коли я поставив цю мету, я оприлюднив її. Я сказав своїй команді, своїм клієнтам і всім в моїй мережі, що збираюся випустити 100 книг за 25 років. І все через кілька тижнів я вже думав: «У що я вляпався?»

Ця мета здавалася недосяжною. Я поняття не мав, що роблю і як з цим справлюся.

Звучить знайомо? Я впевнений, що більшість підприємців, які читають це, можуть мати відношення до цієї ситуації і до того, як я

Але я зробив крок назад і згадав свій власний рада. Чого я дійсно хотів тут домогтися? Яким було моє бачення майбутнього? Розібравшись з цим, я виявив, що насправді шукав дві речі: я хотів представляти нашим підприємцям нову книгу кожен квартал, і я ніколи не хотів вичерпувати нові ідеї або концепції для Strategic Coach.

З цього моменту все стало ставати на свої місця. Найпростіший спосіб почати – взяти основну ідею, на якій я зараз зосередився на наших семінарах, і перетворити її в книгу за допомогою моєї команди. Потім стало просто придумувати одну нову ідею щоквартально і використовувати командну роботу, щоб перетворити її в книгу.

Для мене це нове бачення було захоплюючим, простим і досяжним. Створення нової книги – непросте завдання. Але придумує нові ідеї, щоб допомогти підприємцям? Це те, що у мене виходить найкраще!

3 цільових ради для підприємців у 2021 році
Сподіваюся, цей приклад показує вам, що навіть ваші найвищі цілі досяжні, якщо ви зміните своє мислення. Маючи це на увазі, ось три простих ради з постановки цілей, які ви можете реалізувати на рік вперед.

1.Начніте з візуалізації себе в кінці 2021 року. Що буде правдою щодо вас як підприємця-власника бізнесу в кінці цього року? Що буде правдою про ваш бізнес? Ваше особисте життя?

Ці питання допоможуть вам прояснити, чого ви в кінцевому підсумку хочете досягти в 2021 році і ким ви хочете бути. Все сходить до першого раді – створюйте бачення, а не мета.

2.Уточніте свої цілі! Підприємці часто ставлять цілі, практично не продумуючи всіх компонентів. Один з найпопулярніших інструментів в Strategic Coach називається «Фільтр впливу», і він створений для того, щоб прояснити будь-яку кількість речей, включаючи цілі. Незалежно від того, чи використовуєте ви інструмент чи ні, ідея проста.
Для кожної мети слід уточнити:

  • Яка мета
  • Чому це важливо
  • Яка різниця
  • Якою буде ідеальний результат
  • Кращі і гірші результати
  • Критерії успіху

 

Це дасть вам таку необхідну ясність у ваших цілях. Якщо ви ніколи раніше не знаходили часу на щось подібне, ви будете здивовані, як це поліпшить весь ваш процес постановки цілей. Я не можу цього рекомендувати.

3.Вместо того, щоб питати, як досягти своїх цілей, почніть питати, хто вам допоможе. Власники бізнесу часто відчувають себе пригніченими своїми цілями, тому що не знають, як їх досягти. Якщо ви зміните своє мислення, щоб зосередитися на тому, хто, а не на тому, ваші можливості стануть безмежними, і все стане простіше.
Коли я вперше поставив собі за мету написати 100 книг за 100 кварталів, я поняття не мав, як я збираюся виконати всю роботу. Основна причина, по якій мені вдалося домогтися успіху в досягненні цієї мети, полягає в тому, що я зосередився на пошуку «Хто» для своїх «Як».

Коли ви підходите до цілей з таким мисленням, це робить їх менш страшними і більш приємними. Вам не потрібно турбуватися про все, що ви не вмієте робити, тому що хтось інший зробить це за вас, дозволяючи вам зосередитися виключно на те, що у вас виходить найкраще. Будь то партнерство, новий співробітник або фрілансер, завжди є хтось, хто може допомогти вам у досягненні ваших цілей, і вони будуть щасливі зробити це. Вам просто потрібно їх знайти!

Ці поради прості, але я гарантую, що будь-який підприємець, який піде їм, зможе зробити 2021 рік своїм найкращим роком.

Вам також може сподобатися

15 простих способів почати економити гроші

Прості та ефективні способи почати економити гроші вже зараз Почніть складати бюджет Це простий спосіб візуалізувати свої витрати та оцінити, де можна заощадити. Бюджетування дає вам можливість контролювати свої гроші,…
Відкрити

Цікаві факти про Тихий океан

Тихий океан Найбільший океан на Землі наповнений таємницями, але також зазнає великих тисків, таких як зміна клімату, забруднення пластиком та надмірний вилов. Тихий океан – найбільший і найглибший океан на…
Відкрити