Як зробити так, щоб кіт полюбив вас?

Як зробити так, щоб кіт полюбив вас?

Як і багато інших, ви, можливо, вважаєте котів досить загадковими істотами. Але повірте, знайти спільну мову з котячими дуже просто, якщо ви знаєте деякі хитрощі. Ось кілька порад, заснованих на дослідженнях вчених, як подружитися з вашим кошеням.

Дозвольте йому підійти першимЯк зробити так, щоб кіт полюбив вас?

Щойно ми бачимо котиків, відразу хочеться їх погладити. Але швейцарські вчені радять почекати, доки ваш улюбленець сам зробить перший крок.

Вітайтеся так, як у них заведеноЯк зробити так, щоб кіт полюбив вас?

У сімействі котячих друзі зазвичай вітаються кінчиками носів. Ви можете імітувати таку поведінку, підносячи до носа тварини кінчик пальця. Швидше за все, кошеня почне нюхати ваш палець, або навіть тертися об нього. Це буде означати, що ви все робите правильно.

Гладьте кота там, де йому подобаєтьсяЯк зробити так, щоб кіт полюбив вас?

Коти дуже чутливі, і вони полюбляють, коли їх гладять лише в певних місцях. Найчастіше це області чола і щік. А ось хвіст і пузико краще залишити в спокої, аби не нарватися на гострі кігті.

Якщо кіт налаштований недоброзичливо, залиште його в спокоїЯк зробити так, щоб кіт полюбив вас?

Ви зможете легко зрозуміти, коли коту не подобається ваші дії: він буде ворушити хвостом, притискати вуха, шипіти, або навіть кусатися. У такому випадку, краще залишити його в спокої. Важливо розуміти, що спілкування має приносити задоволення обом сторонам. І якщо ви будете поважати почуття кота, згодом, він буде вам довіряти.

Не перегодовуйте котаЯк зробити так, щоб кіт полюбив вас?

Деякі вважають, що шлях до серця кошеня лежить через шлунок і годують своїх улюбленців при кожному зручному випадку. Але нещодавні дослідження показали, що тварини з надмірною вагою, яких садять на легку дієту, стають більш лагідними на якийсь період часу. З цього випливає, що любов кота не пропорційна тому, як багато ви його годуєте.

Багато грайте з нимЯк зробити так, щоб кіт полюбив вас?

Більшість проблем з котами виникають через те, що господарі не граються з ними. Усі звикли вигулювати собаку двічі в день, але не кожен замислюється про те, що коти – це хижаки, і їм необхідно кудись витрачати свою енергію. Насправді, не обов’язково купувати спеціальні іграшки. Гарними варіантами можуть стати навіть струна або м’ячик, скатаний з паперу. Приділіть трохи часу вашому вихованцеві, і він неодмінно полюбить вас.

Привчайте його до людей ще кошенямЯк зробити так, щоб кіт полюбив вас?

Дослідження показали, що лише кілька хвилин спілкування з людьми на день допомагають кошенятові вирости більш дружелюбним і ласкавим.

Більше інформації про спілкування з котиками за посиланням.

Вам також може сподобатися

12 морських видів, що перебувають під загрозою зникнення у 2023 році

Морські види особливо вразливі до зміни клімату, їм загрожує безліч проблем, включаючи підвищення температури та людську діяльність. Згідно із Законом США про види, що перебувають під загрозою зникнення (ESA), близько…
Відкрити

Твариний світ Тихого океау

Морж Атлантичний вид моржів здебільшого зустрічається між Канадською Арктикою на сході та Російською Арктикою на заході. У цьому регіоні налічується близько 25 000 моржів, кількість дорослих моржів постійно зменшується. Морські…
Відкрити

15 цікавих фактів про лемурів

Лемур на латині означає “Духи ночі” Факти про лемурів показують, що корінні жителі Мадагаскару боялися лемурів. Їх зовнішній вигляд може нервувати, особливо вночі, коли вони найбільш активні. Досвід тубільців привів…
Відкрити

Різноманітність коралів у Великому Бар’єрному рифі

Дивовижний масив коралів на Великому Бар’єрному рифі відповідає за багато яскравих і красивих кольорів, якими ця природна ікона відома на світовому рівні. Близько 600 різних видів коралів можна знайти в…
Відкрити