Захоплюючі ігри, які варті вашої уваги

Захоплюючі ігри, які варті вашої уваги

Кожен день ми прокидаємося з обличчям у телефоні, перевіряємо соц. мережі, відповідаємо на повідомлення і т.п. Але все ще не всі користувачі віддають перевагу іграм. Ми вважаємо, що вони можуть стати хорошим доповненням до вашого повсякденного життя, будь то нудна поїздка в громадському транспорті або ж бажання розважитися.

Сьогодні понеділок, але не варто сумувати. На допомогу вам прийде список ігор, які зможуть зробити захоплюючим ваш день.

 

Alto’s Adventure

Простягніть руку допомоги Альто в неймовірній мандрівці. Здійсніть подорож альпійськими пагорбами, густими лісами і загубленими руїнами. На вас чекають дивовижні пейзажі, заспокійлива музика і приємна графіка.

Захоплюючі ігри, які варті вашої уваги

 

Two Dots

Рушайте в пригоду по тундрі, пройдіть через небезпечні джунглі та пірніть в глибини океану за допомогою всього лише двох точок. Звучить досить кумедно, чи не так?

Захоплюючі ігри, які варті вашої уваги

 

Lastronaut

Біжіть, стрибайте й ухиляйтесь від армії машин. 8-бітна графіка та незабутній геймплей – ось складові хорошої гри!

Захоплюючі ігри, які варті вашої уваги

 

Timberman

Timberman – це аркада, в якій вам належить стати досвідченим лісорубом. Гра досить проста, але, тим не менш, захоплює надовго.

Захоплюючі ігри, які варті вашої уваги

 

Дізнатися більше

Вам також може сподобатися

Що краще пк або консоль

Запитайте сьогодні геймера, на чому вони грають «ПК або консоль», і ви, ймовірно, отримаєте детальний список причин, чому одна з них краще, ніж інша. Проте, цей обмін думками очікується, оскільки…
Відкрити

Кращі додатки для оформлення ваших написів

Існує безліч програм для оформлення написів. Ви можете не обмежувати політ вашої фантазії, адже на сьогоднішній день є безліч способів перетворити задумку в реальність. Тут зібрані кращі програми для ваших…
Відкрити

Топ 5 ігор для слабких пк

Незважаючи на те, що для переважної більшості нових ігор потрібний дуже потужний комп’ютер, який в кінцевому підсумку виявляється дорогим, існує також пристойну кількість відмінних легких комп’ютерних ігор, які не поступаються…
Відкрити