17 фактів про дельфінів, яких ви (ймовірно) не знали

Наші кращі друзі моря, дельфіни, завжди викликали у людей велике захоплення. Це доброзичливі, щасливі і товариські тварини, які були позитивно відзначені своїм грайливим характером, інтелектом і випадкової допомогою людям, будь то рибалка або порятунок їх життя! Ось 15 фактів про дельфінів, які ви могли не знати.

 1. Було визнано 43 види дельфінів! 38 – морські дельфіни, а решта п’ять – річкові.17 фактів про дельфінів, яких ви (ймовірно) не знали
 2. Було досліджено, що дельфіни “повторно прийшли” і фактично жили на суші, перш ніж адаптуватися до води. Вивчаючи їх плавники, вчені виявили, що насправді вони мають форму ніг і пальців ніг. Так що, можливо, наші найближчі морські друзі колись були схожими на вовків, або на інших наземних тварин.
 3. Зображення дельфінів були знайдені в пустельному місті Петра, Йорданія. Петра була заснована ще в 312 році до нашої ери, тому, з огляду на, що дельфіни існують вже досить давно.
 4. Дельфіни – єдині тварини, що народжують, коли дитинча виходить першим хвостом; теля потонув би, якби було навпаки.
 5. Просто столова ложка води в легенях дельфіна може втопити його, а людина потоне після двох столових ложок.
 6. Дихання дельфіна насправді є адаптованим носом, який перемістився до верхівки його голови.
 7. Дельфіни можуть бачити зі звуком, вони використовують свої контрольні клацання, які подорожують на великі відстані і відскакують від об’єктів. Це дозволяє їм дізнатися, як далеко знаходиться об’єкт, а також його форму, щільність, рух і текстуру.
 8. Гідролокатор «Дельфін» є найкращим в природі і перевершує гідролокатор кажанів і рукотворний гідролокатор.
 9. Під час сну дельфін повинен залишатися на поверхні, щоб його дихало не було покрито водою, і він відключає тільки одну сторону свого мозку, щоб продовжувати дихати і залишатися напоготові.17 фактів про дельфінів, яких ви (ймовірно) не знали
 10. «Бухта» – документальний фільм про поводження з дельфінами в Японії, удостоєний нагороди академії. У ньому обговорюється жорстокість по відношенню до дельфінів і високий ризик отруєння ртуттю від поїдання дельфінів.
 11. Сотні років тому вважалося, що дельфіни були набагато менше, також вважається, що ехолокація – це еволюційний процес, і що дельфіни не завжди володіли цією здатністю.
 12. У дельфінів близько 250 зубів. Вони використовують їх тільки для лову видобутку, а не для пережовування їжі, оскільки вони безпосередньо ковтають її цілком. Травлення відбувається в одному з їхніх шлунків … Справді, в одному з них, оскільки у них кілька шлункових камер. У той час як один присвячений травленню, інший зберігає їжу до того, як вона перетравлюється.
 13. Вбити дельфіна за часів Стародавньої Греції вважалося блюзнірством і каралося смертю. Греки називали їх «hieros ichthys», що означає священна риба.
 14. Дайвінг з дельфінами у Французькій Полінезії. Точніше, у кожного дельфіна свисток свист, індивідуальний для кожної людини. Дельфіни використовують їх для спілкування один з одним і для ідентифікації один одного. Протягом першого року життя дельфіна ці фірмові свистки дельфінів розвиваються і залишаються незмінними протягом усього життя. Самки дельфінів можуть навіть навчити своїх телят свисту ще до того, як вони народяться.17 фактів про дельфінів, яких ви (ймовірно) не знали
 15. Дельфіни дуже товариські і люблять проводити час з іншими дельфінами. Однак вони поділяються на групи друзів за інформацією. Як і ми, дельфіни воліють компанію одних приятелів більше, ніж інших.
 16. Дельфіни повинні говорити собі, коли дихати; це не автоматично відбувається, як у людей.
 17. Дельфіни також добре відомі своєю здатністю спостерігати і наслідувати навичкам за допомогою соціального навчання. Таким чином, вони вчаться користуватися інструментами. Наприклад, під час годування; було помічено, що багато дельфінів прикривають свої морди губками, щоб захистити себе. Це вивчена поведінка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *