25 цікавих фактів про Індію, про які ви й гадки не мали

25 цікавих фактів про Індію, про які ви й гадки не мали

25 цікавих фактів про Індію, про які ви й гадки не мали
«Індія – колиска людської раси, місце народження людської мови, мати історії, бабуся легенди і прабабуся традиції. Наші найцінніші і найбільш повчальні матеріали в історії людини зберігаються лише в Індії.

Це не наші слова. Це слова великого Марка Твена. І ось 25 фактів індіанців на підтримку його заяви:

1. Плаваюче поштове відділення

Індія має найбільшу поштову мережу в світі з більш ніж 1 55 015 поштовими відділеннями. Одне поштове відділення в середньому обслуговує 775 чоловік. Плаваюче поштове відділення на озері Даль в Срінагаре було відкрито в серпні 2011 року.

25 цікавих фактів про Індію, про які ви й гадки не мали

2. Збори Кумбха-Мела видно з космосу

Кумбха-мела 2011 року було найбільшою групою людей з більш ніж 75 мільйонами прочан. Збори були настільки величезним, що натовп була видна з космосу.

25 цікавих фактів про Індію, про які ви й гадки не мали  3. Саме вологе місце в світі

Mawsynram, село на пагорбах Хаси, Мегхалая, отримує найвище зареєстроване середня кількість опадів у світі. У місті Черапунджі, також є частиною Мегхалая, зареєстровано найбільшу кількість опадів в календарному році 1861 року.

25 цікавих фактів про Індію, про які ви й гадки не мали

4. Bandra Worli Sealink має сталеві дроти, рівні окружності землі

На його завершення пішло 2,57 000 000 людино-годин, а також важить до 50 000 африканських слонів. Справжнє інженерне і архітектурне диво.25 цікавих фактів про Індію, про які ви й гадки не мали

5. Найвища крикетна майданчик в світі

На висоті 2444 метри в Чиле, штат Хімачал-Прадеш, знаходиться найбільша в світі майданчик для крикету Chail. Він був побудований в 1893 році і є частиною Чілского військового училища.

6. Шампунь – це індійська концепція

В Індії був винайдений шампунь, а не комерційні рідкі, а метод з використанням трав. Саме слово «шампунь» походить від санскритського слова champu, що означає масаж.25 цікавих фактів про Індію, про які ви й гадки не мали

7. Збірна Індії з кабадді виграла всі кубки світу

Індія виграла всі 5 чоловічих Кубків світу з кабадді, які проводилися до сих пір, і на цих турнірах вона була непереможна. Жіноча збірна Індії також виграла всі Кубки світу, що проводяться до сьогоднішнього дня.

8. Вода на Місяці була відкрита Індією

У вересні 2009 року індійський ISRO Chandrayaan-1, який використовує свій картографічний аналіз мінералів Місяця, вперше виявив воду на Місяці.

9. День науки в Швейцарії присвячений колишньому президенту Індії, APJ Абдулу Каламу

Батько ракетної програми Індії відвідав Швейцарію в 2006 році. За його прибуття Швейцарія оголосила 26 травня Днем науки.

10. Перший президент Індії взяв тільки 50% своєї зарплати

Коли д-р Раджендра Прасад був призначений президентом Індії, він взяв тільки 50% своєї зарплати, стверджуючи, що йому не потрібно більше цього. До кінця свого 12-річного терміну він взяв тільки 25% своєї зарплати. Зарплата президента тоді становила 10 000 рупій.

11. Перша ракета в Індії була доставлена ​​на велосипеді

Перша ракета була дуже легкою і маленькою, що її доставили на стартову станцію Thumba в Тіруванантапураме, Керала.

12. В Індії є спа-центр тільки для слонів

Слони отримують ванни, масаж і навіть їдять в Палаці слонів Punnathoor Cotta в Кералі. Тепер це великий крок для країни.

13. Індія є другою за величиною англомовної країною в світі.

Індія поступається тільки США, коли мова заходить про англійську мову, де близько 125 мільйонів чоловік розмовляють цією мовою, що становить всього 10% нашого населення. Очікується, що в найближчі роки цей показник виросте з великим відривом.

14. Найбільша кількість вегетаріанців в світі

Близько 20-40% індійців є вегетаріанцями в світі.

15. Найбільший в світі виробник молока

Індія недавно обігнала Європейський Союз, обсяг виробництва в 2014 році перевищив 132,4 млн. Тонн.

16. Перша країна, яка споживає цукор

Індія була першою країною, яка розробила методи видобутку і очищення цукру. Більшість іноземних гостей дізналися про переробку і вирощуванні цукру у нас.

17. Людський калькулятор

Шакунтла Деві отримала цей титул після того, як продемонструвала розрахунок двох 13-значних чисел 7 686 369 774 870 × 2 465 099 745 779, які були обрані випадковим чином. Вона відповіла правильно протягом 28 секунд.

18. Рабіндранат Тагор також написав гімн Бангладеш

Рабіндранат Тагор відомий не тільки тим, що написав національний гімн Індії Джана Гана Мана, а й бангладешський гімном Амар Сонар Бангла. Британці також запропонували йому лицарське звання, але відмовилися від честі після різанини в Джаліанвала багха.

19. Дхіан Чанду було запропоновано німецьке громадянство

Після перемоги над Німеччиною 8-1 на Олімпіаді 1936 року в Берліні Гітлер викликав майора Дхьяна Чанда, майстри хокею. Йому було обіцяно німецьке громадянство, високий пост в німецьких військових і можливість грати за німецьку національну сторону. Дхіан Чанд, однак, відхилив пропозицію.

20. Фредді Меркьюрі і Бен Кінгслі обидва індійського походження

Фредді Меркьюрі, легендарний співак рок-групи ‘Queen’, народився Парс з ім’ям Фаррок Булсара, а знаменита голлівудська зірка, що отримала Оскар, Бен Кінгслі, народився Крішна Пандіт Бханджі.

21. Астронавт Ракеш Шарма сказав, що Індія виглядає з космосу saare jahaan se achcha

Колишній прем’єр-міністр Індіра Ганді

запитала першого індійця в космосі, Ракеша Шарму, про те, як Індія виглядає з космосу. Його відповіддю стала наша знаменита патріотична пісня «Саарі Джахан Се Ачча».22. Havell’s – чисто індійський бренд, названий на честь свого першого власника.

Хоча компанія була куплена всього за 10 лакхов рупій давно і в даний час є багатомільярдної компанією з виробництва електротоварів, вона є індійською компанією і до сих пір носить ім’я свого первісного власника, Хавелі Рам Гупта.

23. Алмази були вперше здобуті в Індії

Спочатку алмази були виявлені тільки в алювіальних відкладеннях в Гунтур і районі Крішни в дельті річки Крішна. До тих пір, поки в Бразилії в 18 столітті не були виявлені алмази, Індія лідирувала в світі по виробництву алмазів.

24. Для самотнього виборця в центрі Гір-Фореста створений спеціальну виборчу дільницю

Махант Бхаратдас Даршандас голосує з 2004 року, і з тих пір під час кожних виборів для нього створюється спеціальна кабіна для голосування, оскільки він є єдиним виборцем з Банежа в лісі Гір.

25. Змії та сходи зародилися в Індії

Раніше відома як мокша патаму, гра спочатку була придумана як моральний урок про карму для дітей. Пізніше вона була комерціалізувати і стала однією з найпопулярніших настільних ігор в світі.

Вам також може сподобатися

Екологічні проблеми Львівщини

Львів, як і багато інших міст, стикається з низкою екологічних проблем, які чинять негативний вплив на здоров’я мешканців і навколишнє середовище. У цій статті я розгляну деякі з основних екологічних…
Відкрити

Банкрутство громадянина

Вступ Актуальність теми. Сьогодні відносно небагато країн світу впровадили в національне законодавство юридичні засоби розв’язання проблем заборгованості громадян, які не є суб’єктами підприємницької діяльності. Однак тенденції останніх років свідчать, що впровадження…
Відкрити

Міягі: країна історії самураїв

Сендай, столиця префектури Міягі і найбільше місто в Тохоку, був заснований легендарним самураєм Дате Масамуне більше 400 років тому. Він відомий насамперед своєю жорстокістю, а також любимо за його почуття…
Відкрити

Похід стародавніми дорогами Японії

Японія має заслужену репутацію раю для мандрівників завдяки скелястим горах, зеленим лісам та чарівним стежкам з химерними святинями і замшілими статуями Дзідзьо. Серед деяких з найбільш відомих маршрутів для подорожей…
Відкрити