27 цікавих фактів про Велику Британію

Якщо ви плануєте поїздку до Великобританії, ви повинні знати про її захоплюючу історію. Якщо ви з Великобританії, можливо, прийшов час освіжити в пам’яті знання про те, звідки ви родом!

Ось список кумедних і цікавих фактів про Сполучене Королівство, включаючи сумнозвісні війни, пам’ятки і столицю Лондона.

 1. Однак маршрут на метро в Лондоні від Лестер-сквер до Ковенант-Гарден є найпопулярнішим маршрутом для туристів; від Лестер-сквер до Ковенант-Гарден швидше дістатися пішки!
 2. Big Ben насправді не годинни. Поширена думка, що Big Ben відноситься до всесвітньо відомих годинників, не відповідає дійсності, насправді Біг Бен – це назва Тринадцятитонного дзвону. Сама вежа, в яку укладено дзвін, називається Вежею Святого Стефана.
 3. Річка Темза, що протікає через Лондон, налічує понад 20 тунелів і 200 мостів.
 4. Дивний закон, який так і не був скасований, полягає в тому, що всі чоловіки доросліше 14 років повинні виконувати дві години практики довгого лука в день.
 5. Протягом багатьох років Лондон носив безліч імен, під час римського вторгнення він називався Лондоніум.
 6. Англія виграла найкоротшу війну в історії; У 1896 році вибухнула війна між Англією і Занзибаром.  Занзібар здався після дивовижних 38 хвилин.
 7. Вважається, що у Великобританії проживає близько 30 000 чоловік Джона Сміта.
 8. У Йорку немає закону, що забороняє стріляти в шотландця з лука. 
 9. Лондон – один з найрізноманітніших в культурному відношенні міст світу; близько 25% жителів Лондона народилися за межами Англії!
 10. Британія дуже мала, в Британії немає місця далі 75 миль від моря!
 11. На сьогоднішній день Великобританія – єдина країна, яка не має своєї назви на поштових марках.
 12. Знаменитий Лондонське око – найвище колесо огляду в світі. Кожен його оборот від початку до кінця займає близько 30 хвилин.
 13. Громадяни Великобританії пристрастилися до чаю! В середньому англієць п’є більше чаю, ніж будь-який інший народ. Англійці п’ють в 20 разів більше, ніж громадяни США.
 14. В середні віки в Англії тварини каралися в королівських судах за будь-які збитки, яки вони завдавали людям або майну людей. Суворо, чи не так?
 15. За часів Шекспіра матраци кріпилися до каркаса ліжок мотузками; Роблячи таким чином, ви могли натягнути мотузки, які зроблять матрац більш щільним і, отже, більш міцним для сну, звідси і вираз «на добраніч, міцного сну».
 16. Незважаючи на те, що вона є сувереном Сполученого Королівства, Її Величності Королеві забороняється входити в Палату громад, тому що вона не є її членом.
 17. У 1945 році велика зграя шпаків приземлилася на хвилинній стрілці вежі Святого Стефана (Біг-Бен), яка повернула час на 5 хвилин тому.
 18. Спис перестало бути офіційним бойовою зброєю в британській армії в 1927 році.
 19. У Британії курей більше, ніж людей.
 20. Берик-апон-Твід (місце в Сполученому Королівстві) знаходився в стані війни з Росією 110 років!
 21. Хоча система лондонського метро – найбільша підземна система в світі, вона сама ненадійна і найдорожча.
 22. У лондонському метро є 409 ескалаторів, Ці ескалатори долають відстань щотижня, що приблизно дорівнює кільком поїздкам по всьому світу.
 23. Досить дивно; Баренгарія з наваром, яка була одружена з королем Англії Річардом, ніколи не ступала на англійську землю!
 24. Королева Англії колись мала велику владу майже над усім світом.
 25. Сполучене Королівство знаходиться під диктатурою – громадяни вибирають, хто їх очолює.
 26. У Честері ви можете стріляти в валлійського чоловіка / жінку з лука і стріл всередині міських стін тільки після опівночі.
 27. Хоча великий пожежа в Лондоні знищив більшу частину дорогоцінного міста, загинуло лише 6 чоловік.