3D-друк: примха чи майбутнє?

Усі мають уявлення про те, що пов’язано з побудовою будинку: великі витрати, тривалий процес проектування і ще більш тривалий процес будівництва за участю чоловіків у жовтих захисних шоломах. Але цей сценарій змінюється за допомогою технології 3D-друку.

На будівельних майданчиках майбутнього традиційна укладка цегли і розчину може бути замінена автоматичною подачею бетону, запрограмованою з високою точністю.
Останній приклад був представлений компанією з будівельної технології Icon, на Південному фестивалі Southwest в Остіні, штат Техас, площею в 650 квадратних футів, з однією спальнею. Спорудження було надруковано менше ніж за день, за 10 000 доларів.

Прориви в будівельній галузі цілком вражають через їх масштаб. Починаючи з першого друкованого будинку в Шанхаї, майже чотири роки тому, в офіс майбутнього, побудованого біля підніжжя Emirates Towers в Дубаї в 2016 році. Кожне оголошення зустрічається колективним здивуванням.

Перехід від прототипів до реальних будівель – це те, що без особливих зусиль надає 3D-друк. Це простий процес масштабування, який можна виконати з повною точністю. Ця точність приносить з собою безліч додаткових переваг.3D-друк: примха чи майбутнє?

Скорочення помилок означає скорочення витрат, оптимізацію використання матеріалів і поліпшення стійкості. Принтер також має величезні можливості в плані свободи форми. Також були створені дуже складні форми металу, які додають величезну цінність з точки зору продуктивності будівлі.

Ми вже знаємо, що привабливе оточення сприяє нашому добробуту. Ми вивчаємо цю тему, бо віримо, що 3D-друковані будівлі можуть, принаймні теоретично, покращувати якість життя тисяч, якщо не мільйонів людей.

Источник

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *