5 речей, які ви можете зробити для свого кота

Ми всі дуже любимо своїх котів і хочемо, щоб вони любили нас. Пропонуємо вам 5 способів проявити любов до свого вихованця і показати, що він вам не байдужий.

Чистити йому зубки

Згідно з деякими дослідженнями, 8 з 10 кішок старше 3-х років мають проблеми з зубами. Тому ветеринари рекомендують регулярно чистити котам зуби. Але якщо для вас ця процедура закінчується подряпаним обличчям і покусаними пальцями, ви можете використовувати спеціальний порошок (наприклад, ProDen PlaqueOff), який додають до котячої їжі. Такий порошок допоможе тримати зубки вашого кота завжди доглянутими.

Підтримувати активність кота, регулярно граючи з ним

Безліч домашніх котів і кішок страждають від ожиріння через те, що їх власники мало з ними грали. Тому подбайте про здоров’я ваших улюбленців і приділіть кілька хвилин на день активним іграм з ними.

Купити коту нове стильне ліжко

Кішки завжди люблять мати власне місце для відпочинку. Зробіть їм приємне і купіть спеціальне котяче ліжечко. І воно не обов’язково повинно бути хутряний, або леопардоим принтом. Повірте, головне, щоб воно була зручним для кота.

Регулярно водити його до ветеринара

Своєчасне обстеження у лікаря дозволить уникнути розвитку серйозних хвороб. Також, ви зможете проконсультуватися з лікарем з приводу харчування та догляду за вашим котом.

Включати кошенятові музику, розроблену спеціально для котів

Ваша кішка любить вас, але ненавидить ваш музичний смак? Спробуйте поставити їй кілька мелодій Девіда Теі – композитора, який пише музику спеціально для кішок.

Ссилка на джерело.