5 речей, які ви можете зробити для свого кота

5 речей, які ви можете зробити для свого кота

Ми всі дуже любимо своїх котів і хочемо, щоб вони любили нас. Пропонуємо вам 5 способів проявити любов до свого вихованця і показати, що він вам не байдужий.

Чистити йому зубки5 речей, які ви можете зробити для свого кота

Згідно з деякими дослідженнями, 8 з 10 кішок старше 3-х років мають проблеми з зубами. Тому ветеринари рекомендують регулярно чистити котам зуби. Але якщо для вас ця процедура закінчується подряпаним обличчям і покусаними пальцями, ви можете використовувати спеціальний порошок (наприклад, ProDen PlaqueOff), який додають до котячої їжі. Такий порошок допоможе тримати зубки вашого кота завжди доглянутими.

Підтримувати активність кота, регулярно граючи з ним5 речей, які ви можете зробити для свого кота

Безліч домашніх котів і кішок страждають від ожиріння через те, що їх власники мало з ними грали. Тому подбайте про здоров’я ваших улюбленців і приділіть кілька хвилин на день активним іграм з ними.

Купити коту нове стильне ліжко5 речей, які ви можете зробити для свого кота

Кішки завжди люблять мати власне місце для відпочинку. Зробіть їм приємне і купіть спеціальне котяче ліжечко. І воно не обов’язково повинно бути хутряний, або леопардоим принтом. Повірте, головне, щоб воно була зручним для кота.

Регулярно водити його до ветеринара5 речей, які ви можете зробити для свого кота

Своєчасне обстеження у лікаря дозволить уникнути розвитку серйозних хвороб. Також, ви зможете проконсультуватися з лікарем з приводу харчування та догляду за вашим котом.

Включати кошенятові музику, розроблену спеціально для котів5 речей, які ви можете зробити для свого кота

Ваша кішка любить вас, але ненавидить ваш музичний смак? Спробуйте поставити їй кілька мелодій Девіда Теі – композитора, який пише музику спеціально для кішок.

Ссилка на джерело.

Вам також може сподобатися

Що їдять дельфіни?

Зубчасті кити (включаючи всіх дельфінів) – м’ясоїдні тварини; вони їдять інших тварин. Дельфіни їдять різноманітну рибу, кальмарів, креветок, медуз і восьминогів. Типи риб і інших істот, які їдять дельфіни, залежать…
Відкрити

15 цікавих фактів про лемурів

Лемур на латині означає “Духи ночі” Факти про лемурів показують, що корінні жителі Мадагаскару боялися лемурів. Їх зовнішній вигляд може нервувати, особливо вночі, коли вони найбільш активні. Досвід тубільців привів…
Відкрити

17 фактів про дельфінів, яких ви не знали

Наші кращі друзі моря, дельфіни, завжди викликали у людей велике захоплення. Це доброзичливі, щасливі і товариські тварини, які були позитивно відзначені своїм грайливим характером, інтелектом і випадкової допомогою людям, будь…
Відкрити

12 морських видів, що перебувають під загрозою зникнення у 2023 році

Морські види особливо вразливі до зміни клімату, їм загрожує безліч проблем, включаючи підвищення температури та людську діяльність. Згідно із Законом США про види, що перебувають під загрозою зникнення (ESA), близько…
Відкрити