8 причин переїхати до Австралії

Кожен з нас хоч раз у житті мріяв виїхати в іншу країну. Але вибрати своє місце проживання на кілька років вперед – завдання не з легких. Сьогодні ми підготували для вас кілька причин, чому вам варто переїхати до Австралії!

Свіже повітря

Австралія має один з найнижчих відсотків забрудненості повітря.

Незіпсована природа8 причин переїхати до Австралії

В Австралії існує більше 500 національних парків і 14 районів всесвітньої спадщини. Тут ви можете побачити піщані пляжі з чистою водою, тропічні ліси, посушливі пустелі і снігові гірські вершини.

Багатонаціональне населення

43% австралійців народилися поза цієї країни, або ж мають батьків, які народилися в іншому місці. Щорічно 21 березня тут відзначається День гармонії.

Клімат8 причин переїхати до Австралії

В Австралії панує помірний клімат з м’якими погодними умовами протягом усього року.

Низька щільність населення

Австралія має найнижчу щільність населення серед усіх континентів. Вона становить всього близько 2-х чоловік на квадратний кілометр.

Можливість працевлаштування8 причин переїхати до Австралії

В Австралії існує чудовий баланс між життям і роботою. При надійній економіці і низьким рівнем безробіття (близько 5%), вона є відмінним місцем для пошуку роботи.

Прекрасні можливості для навчання

В Австралії існує значна кількість варіантів навчання для іноземних студентів. Тут знаходиться більше 1 200 вищих навчальних закладів та близько 22 000 курсів.

Відмінне місце для подорожей8 причин переїхати до Австралії

Австралія – ​​настільки велика країна, що ви можете проводити кожну свою відпустку, подорожуючи по ній. Усередині однієї держави ви можете зустріти і тропічні ліси, і пляжі, і навіть гірськолижні курорти.

А що вас приваблює в Австралії?

Джерело.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!