8 причин переїхати до Австралії

8 причин переїхати до Австралії

Кожен з нас хоч раз у житті мріяв виїхати в іншу країну. Але вибрати своє місце проживання на кілька років вперед – завдання не з легких. Сьогодні ми підготували для вас кілька причин, чому вам варто переїхати до Австралії!

Свіже повітря

Австралія має один з найнижчих відсотків забрудненості повітря.

Незіпсована природа8 причин переїхати до Австралії

В Австралії існує більше 500 національних парків і 14 районів всесвітньої спадщини. Тут ви можете побачити піщані пляжі з чистою водою, тропічні ліси, посушливі пустелі і снігові гірські вершини.

Багатонаціональне населення

43% австралійців народилися поза цієї країни, або ж мають батьків, які народилися в іншому місці. Щорічно 21 березня тут відзначається День гармонії.

Клімат8 причин переїхати до Австралії

В Австралії панує помірний клімат з м’якими погодними умовами протягом усього року.

Низька щільність населення

Австралія має найнижчу щільність населення серед усіх континентів. Вона становить всього близько 2-х чоловік на квадратний кілометр.

Можливість працевлаштування8 причин переїхати до Австралії

В Австралії існує чудовий баланс між життям і роботою. При надійній економіці і низьким рівнем безробіття (близько 5%), вона є відмінним місцем для пошуку роботи.

Прекрасні можливості для навчання

В Австралії існує значна кількість варіантів навчання для іноземних студентів. Тут знаходиться більше 1 200 вищих навчальних закладів та близько 22 000 курсів.

Відмінне місце для подорожей8 причин переїхати до Австралії

Австралія – ​​настільки велика країна, що ви можете проводити кожну свою відпустку, подорожуючи по ній. Усередині однієї держави ви можете зустріти і тропічні ліси, і пляжі, і навіть гірськолижні курорти.

А що вас приваблює в Австралії?

Джерело.

Вам також може сподобатися

Електромагнітний смог, що це таке, приклади

Електромагнітний смог – це форма забруднення довкілля, яка виникає в результаті використання технологій, пов’язаних з виробництвом та передачею електроенергії. Він включає в себе різні типи електромагнітних полів, таких як електромагнітне…
Відкрити

Міягі: країна історії самураїв

Сендай, столиця префектури Міягі і найбільше місто в Тохоку, був заснований легендарним самураєм Дате Масамуне більше 400 років тому. Він відомий насамперед своєю жорстокістю, а також любимо за його почуття…
Відкрити

Електрика в житті людини, як люди користуються нею

Електрика грає надзвичайно важливу роль у сучасному житті людини. Вона є невід’ємною складовою частиною нашого повсякденного існування, забезпечуючи зручність, комфорт і безпеку. Способи використання електрики Освітлення Електрика дозволяє нам освітлювати…
Відкрити

Всесвітній день океанів

Всесвітній день океанів – цей день змушує подумати про надзвичайно важливу роль океану в нашому житті, про ті небезпеки, які стоять перед ним, і про дії, які ми можемо зробити…
Відкрити