Експозиція в Морському музеї

Експозиція в Морському музеї

Морський музей – це два зали, які заставлені експонатами – від опудал химерних рибин до старовинних помад “. Творець і власник колекції Олександр Якименко допоможе отримати приголомшливу екскурсію. Тут приймають…
Відкрити
Арт-зустріч "Разгрузка"

Арт-зустріч “Разгрузка”

На арт-зустрічі ви дізнаєтеся як легко влаштовувати собі “розвантажувальні дні” позбавляючись від емоційної напруги. Коли хочеться виплеснути емоції, але без бою посуду і крику – приходь, порисуємо. Це дуже розслабляє, допомагає відчути позитив і забрати його з собою.
Відкрити
Impulse Fest 2019

Impulse Fest 2019

Impulse Fest 2019 Наймасштабніший фестиваль східної України щорічно збирає під відкритим небом багатотисячну аудиторію меломанів зі всіх куточків країни.
Відкрити
Великий стендап вечір під відкритим небом

Великий стендап вечір під відкритим небом

На Арт-заводі “Механіці” пройде великий стендап вечір під відкритим небом. “Супер-атмосферне стендап вечір під відкритим небом. Шикарний арт-завод” Механіка “, найкращих коміків першої столиці, смачні напої та якісний гумор без обмежень, цензури і табу”, – розповідають організатори.
Відкрити
Фестиваль Італійського короткого метра "Italian Best Shorts"

Фестиваль Італійського короткого метра “Italian Best Shorts”

У кінотеатрі “Боммер” пройде Фестиваль Італійського короткого метра “Italian Best Shorts”. Альманах об’єднує сім кращих італійських коротких комедій і мелодрам: фільм-учасник 75-го Венеціанського кінофестивалю Sugarlove; важливий фільм “Тримайся за мене”, який нікого не залишить байдужим; найбільш нагороджуваний італійський короткометражний фільм за останні роки, “Облік” та інші. Кожна історія альманаху Italian Best Shorts – це подорож по світу людських сердець, виконаних любові і відкритих до чуда.
Відкрити
Виставка Харківського фотоклубу «FOCUSнікі»

Виставка Харківського фотоклубу «FOCUSнікі»

У галереї “Мистецтво Слобожанщини” пройде виставка Харківського фотоклубу “FOCUSнікі”. У цьому році “Харківський фотоклуб” порадує нас фоторазнообразіем, продемонструвавши свої кращі роботи, серед яких представлена ​​портретна, вулична, сюжетна, театральна, макро і пейзажна фотографія.
Відкрити
Ісландія - це "окремий світ" Тревел-зустріч

Ісландія – це “окремий світ” Тревел-зустріч

Ісландія – це “окремий світ”, неймовірна природа і суворість клімату, тисячі кілометрів до Європи і стільки ж до Америки. Це той острів посеред океану, який приваблював колись вікінгів, а зараз посеред холоду зігріває жителів гарячими термальними водами. Влітку, сонце тут не заходить за небокрай, а взимку всі полюють на північне сяйво. Andriy Nimkovych розкаже про мандрівку в Ісландію.
Відкрити
Виставка Open/Work в Харківській школі архітектури

Виставка Open/Work в Харківській школі архітектури

14 червня в Харківській школі архітектури почнеться цикл подій, присвячених розвитку архітектурної освіти в Україні. Один з проектів виставки, “Будинок” – це занурення в один з найстаріших районів Харкова, Москалівку.…
Відкрити
Українсько-італійський виставковий проект «Шлях Енея»

Українсько-італійський виставковий проект «Шлях Енея»

З 14 травня по 14 червня в центрі сучасного мистецтва «ЄрміловЦентр» у Харкові триватиме українсько-італійський виставковий проект «Шлях Енея: Художники сьогодення сам-на-сам із минулим». Виставка є частиною соціокультурного фестивалю Dantefest.…
Відкрити
Ніч музеїв 2019 в Харкові

Ніч музеїв 2019 в Харкові

18 та 19 травня 2019 року 24 культурні установи візьмуть участь у міжнародному фестивалі “Ніч музеїв”. У суботу всі бажаючі зможуть відвідати галереї, лекції, майстер-класи та вистави. Всього за одну…
Відкрити