Громадська організація «Фонд «Професійний розвиток Харкова»

Місія організації – підвищення рівня матеріального добробуту громадян України шляхом працевлаштування та підтримки малого бізнесу.

Діяльність організації спрямована на сприяння в працевлаштуванні, розвиток підприємництва, в тому числі соціального, а також кар’єрне орієнтування молоді та формування компетенцій, необхідних на ринку праці.

Глава правління: Ірина Фоменко

Дата створення організації: 2013 р.

Громадська організація «Фонд «Професійний розвиток Харкова»

Проекти організації:

UPSHIFT Україна. Розвиток навичок соціального підприємництва серед підлітків та молоді. Діє з  2018 р. за підтримки UNICEF Україна та ЄС. 

Перспектива (Livelihood Development Programme in Ukraine). Сприяння у працевлаштуванні осіб вразливих категорій населення, включаючи вимушено переміщених жителів України та постраждалих внаслідок проведення АТО. Діє з 2013 р. за підтримки World Jewish Relief. 

Be Profi: платформа кар’єрного орієнтування для молоді. Профорієнтаційні програми для підлітків, їхніх батьків та освітян із соціально вразливих прошарків, насамперед ВПО. Харківська, Дніпропетровська та Запорізька області. Діє з 2015 р. за підтримки Німецького Товариства міжнародного співробітництва GIZ та World Jewish Relief. 

Бізнес Платформа. Індивідуальна підтримка бізнесу, що включає консультації, тренінги, майстер-класи, конкурси на отримання грантів. Діє з 2017 року за підтримки World Jewish Relief. 

Участь у проекті по розбудові мережі НГО України. Діє з 2016р. у співробітництві із Ресурсним Центром ГУРТ та НГО України.

Вільний простір. Відкриття та підтримка соціального інформаційно-навчального центру в м.Чугуїв Харківської області (працевлаштування, перенавчання, профорієнтація; тренінги та семінари; консультації коуча, психолога, юриста, рекрутера). Реалізовано у 2017 р. за підтримки Німецького Товариства міжнародного співробітництва (GIZ). 

Мотивація до праці людей із особливими потребами. Працевлаштування осіб із інвалідністю та подолання упередженого суспільного ставлення до них; робота із со-залежними особами. Реалізовано у 2015-2016 р.

Старт кар’єри. Працевлаштування молоді шляхом організації стажування з метою профілактики молодіжного безробіття та запобігання трудовій міграції. Реалізовано у 2015-2016 р. за підтримки World Jewish Relief.

Ургентне працевлаштування вимушено переміщених осіб. Перекваліфікація та термінове працевлаштування вимушено переміщених осіб. Реалізовано у 2015 р. за підтримки UNDP та World Jewish Relief. 

Сила єдності. Інтеграція вимушено переміщених осіб до місцевих громад та створення нових можливостей для їх соціально-економічного розвитку. Реалізовано у 2015 р. за підтримки UNDP та уряду Японії. 

Гідна Праця. Програма зі сприяння працевлаштуванню представників громад, насамперед ВПО, в ОТГ Харківській області. В рамках проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури». Реалізовано у 2017-2018 р. за підтримки Українського Фонду Соціальних Інвестицій та Німецького державного банку розвитку (KfW).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!