Харківська державна академія дизайну і мистецтва

Харківська державна академія дизайну і мистецтва ХДАДМ є освітньо-науковим і культурно-мистецьким центром Слобожанщини, де здійснюється професійне навчання в галузі образотворчого мистецтва та дизайну, ведеться підготовка аспірантів і докторантів, розробляються новітні навчальні програми та здійснюються наукові дослідження, реалізуються численні культурно-мистецькі заходи і творчі акції.

Навчально-виховну, методичну, наукову та творчу роботу на 17 кафедрах Харківської академії дизайну здійснює приблизно 200 педагогів. У тому числі 38 професорів і 70 доцентів. 14 мають почесні звання, 4 є членами Академії мистецтв України та Академії архітектури і будівництва України. Майже половина викладачів є членами Національної спілки художників та Спілки дизайнерів України. В академії діє спеціалізована вчена рада із захисту кандидатських дисертацій.

1 коментар до “Харківська державна академія дизайну і мистецтва

  • 15.06.2019 о 22:37
    Permalink

    Не дай Бог, комусь попасти на викладача по малюнку Брагіна Алєксандра Ніколаєвіча. Заганяє студента в таку невпевненість в своїх силах, в зневір’я, що вистачить на все життя. Зараз я знайшов інформацію про те, якщо після слів та дій вчителя у тебе йде піднесення, покращується твій внутрішній стан, так що тобі хочеться творити та ділитися, значить такий вчитель стоїть біля істини, якщо учитель вражений гординею, то в учня від такого “Учителя” будуть тільки психічні розлади.

    Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!