Харківський національний медичний університет

Харківський національний медичний університет створює умови для здійснення освітніх і особистих інтересів студентів.

Основна мета: забезпечення високого рівня навчання з урахуванням сучасних стандартів медицини, таких як використання інноваційних технологій, застосування передових методик діагностики та лікування захворювань, використання сучасного медичного обладнання для підготовки майбутніх фахівців.

Інститут готовий підготувати працівників високої кваліфікації, яким ви зможете довірити своє життя. А також піклується про виховання щирих, ерудованих, здатних розвиватися і само вдосконалюватися людей. Самореалізація кожного випускника як відмінного фахівця дійсно важлива, і хоча цей шлях буде тернистим, але не менш захоплюючим. Результатом навчання стане не тільки формування майбутнього професіонала, а й людини з високими моральними якостями.

Студентське життя:

  • наукові товариства;
  • спортивний клуб;
  • клуб інтелектуальних ігор;
  • КВН;
  • конкурси та концерти.

На щорічній міжнародній спеціалізованій виставці “Освіта та кар’єра” ХНМУ був неодноразово відзначений Почесним званням “Лідер національної освіти” і в різні роки отримував гран-прі в номінаціях: “За багаторічну інноваційну педагогічну діяльність по модернізації освіти в Україні”, “Інноваційний розвиток освіти та сучасні педагогічні технології “,” Науково-дослідницька діяльність навчального закладу “,” Міжнародне співробітництво в галузі освіти та науки “.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *