Дикі тварини, які стали зірками кіно

Усі ми, звичайно ж, любимо фільми і мультфільми про котиків і собачок! Але багато диких тварин також стають популярними героями кінематографа. Пропонуємо вам топ тварин, які стали зірками кіно!

Леви

Якщо ви не знаєте, хто такі Мустафа і Сімба з “Король Лев”, напевно, ви живете в печері. Ці син і батько з породи котячих безсумнівно підкорили серця мільйонів дітей і дорослих.

Пінгвіни

Так, цих пірнаючих тварин ми бачили в “Птахи 2: Подорож на край світу”. Ну а хто зможе забути пісні і танці імператорських пінгвінів з “Роби ноги”? Завдяки їх популярності в кіно, ми змогли познайомитися з пінгвінами ближче.

Великі білі акули

“Щелепи” стали причиною, по якій більшість з нас до сих пір боїться тіней на дні басейну. Разом з нервуючої музикою, що попереджає про появу акул, цей трилер розвіяв нашу безтурботність по відношенню до цих істот.

Бурундуки

Елвін, Теодор і Саймон. Чи потрібно продовжувати? Це тріо з братів-співаків з незабутніми голосами відомо в кіно більше за їх пригоди, ніж навіть за відому Різдвяну пісню.

Дельфіни

Пам’ятаєте ситком “Фліппер”? Дівчинка-дельфін, яка зіграла головну героїню, була улюбленицею цього кінофільму.

Риба клоун

Багато хто з нас ніколи не чув про цю крихітну кольорову рибку до виходу на екрани фільму “У пошуках Немо”. Цей блокбастер дозволив нам зазирнути в анімований підводний світ, нехай навіть і в кіно.

Слони

“Дамбо” – ще один класичний Диснеївський мультфільм про милого літаючого слоненя з великими вухами. Після нього слони викликають у нас лише позитивні емоції.

А яких тварин, які підкорили екрани кінотеатрів, згадали ви?

Більше інформації на сайті.