Агропорт Схід Харків 2017 / Agroport East Kharkiv 2017

Агропорт Схід Харків 2017 / Agroport East Kharkiv 2017

Східний Агропорт цього року у Харкові состоится в рамках всесвітнього дня продовольства (WFD), Який проходити Вже понад 10 років у Жовтні у всех странах-членах ООН. В рамках виставки та конференции, что проходити цього року під гаслом World Food Day: «Змінімо майбутнє міграційніх потоків. Інвестуємо в продовольчу безпека й розвиток сільського господарства », Плануємо обговорюватись проблеми переорієнтації вітчізняного сільського господарства на Нові ринкі, перспективи безпечної логістики, питання Трудової міграції та продовольчої безпеки, Які пов’язані з адаптацією сільського господарства до змін клімату. Звертаємо Вашу Рамус на ті, что Харківська область, на мнение багатьох міжнародніх та національніх експертів, может стать хабом у цьом пітанні, что консолідує учасников програми, та об’єднує загаль східну Україну. Тому ми запрошуємо до участі у цьом форумі керівництво Опис Донецької та Луганської областей, что найбільш постраждало від міграційніх процесів.

Такоже у цьом году на віставці АГРОПОРТ 2017 буде Залуччя експозиція сільгосптехніки, збудовані 4 Додатковий зали у виставково терміналі С для проведення конференцій и діскусій. Серед ключовими тим – тваринництво, рослинництво, вирощування органічної продукції, ягід, овочівництво, садівництво, кооперація та формирование ланцюгів доданої вартості. Особлива увага буде пріділятіся проблем адаптації до умов Зміни клімату: перехід на Безпечні та Точні технології та Підвищення продуктівності в условиях змін, что властіві самє регіонам східної України.

У форумі планируют взяти участь Вищі посадові особи України, Керівники АПК регіонів-партнерів, представник дипломатичного корпусу, Керівники ОРГАНІВ місцевого самоврядування, а такоже провідні представник діловіх Кіл Східної України.

===============
Програма ЗАХОДІВ:
===============

5 ЖОВТНЯ / ЧТ / Аеропорт
9: 00-15: 50 Бізнес-форум для агровіробніків Східної України з оглядом Нових можливий для збуту с / г продукції на зовнішніх та внутрішніх ринках (Реєстрація: http://wfd.agroport.ua/)
10: 00-15: 00 Інтерактивне свято «Всесвітній день яйця»
18: 00-20: 00 Ділова вечеря та відзнака кращих агропідпріємств Харківщини в рамках AGROPORT Awards Kharkiv 2017 (Вхbд по запиту)

6 ЖОВТНЯ / ПТ / Аеропорт
9: 30-11: 30 Науково-практична конференція з адаптації сільського господарства в Східній Україні до змін клімату – як підвіщіті врожайність в Нових кліматичних условиях
12: 00-14: 30 Круглий стіл: органічне виробництво – майбутнє вже сьогодні (Реєстрація: http://climate.agroport.ua/)

7 ЖОВТНЯ / СБ / Демо-поле ХНАУ ім. В.В. Докучаєва
9: 00-13: 00 День поля:
– демонстраційні покази вітчізняної та Закордонні с / г техніки (John Deere, Merlo, STOLL, CASE IH, AMAZONE, KRONE, WEIDEMANN, DEUTZ-FAHR, JYMPA, APV, Укрсільхозмаш та інші.)
– автомобільні текст-драйв позашляховиків для агровіробніків
– міський пікнік
– розважальна програма
(Реєстрація: http://pole.agroport.ua/)