Безкоштовний курс «Соціальний менеджмент і залучення зацікавлених сторін»

Безкоштовний курс «Соціальний менеджмент і залучення зацікавлених сторін»

Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з платформою безкоштовних онлайн-курсів Prometheus запускає новий курс «Соціальний менеджмент і залучення зацікавлених сторін».

Курс буде цікавий та корисний для всіх, хто планує чи вже займається проектами з відбудови та розвитку місцевої інфраструктури – тобто створенням сприятливого для людини соціального середовища. Зокрема, представникам місцевої влади; підрядникам; адміністраціям установ, що підлягають відновленню; неурядовим організаціям та активним громадянам місцевих громад, де реалізуються такі місцеві проекти тощо.

       Із курсу ви дізнаєтесь:

  • що таке сучасний соціальний менеджмент;
  • як провести аналіз ризиків та оцінку потреб громади;
  • як створити механізми запобігання та врегулювання конфліктів;
  • як скласти плани соціального менеджменту та залучення зацікавлених сторін для ваших власних проектів.

Створення курсу є внеском Міжнародного фонду «Відродження» до громадських ініціатив, що сприяють відбудові постраждалого від війни регіону та інтеграції населення, яке безпосередньо постраждало або перебуває неподалік зони активного протистояння.

Онлайн-курс розроблено в межах проекту «Експертного супроводу Надзвичайної кредитної програми для відновлення України», який виконується Міжнародним фондом «Відродження» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Надзвичайна кредитна програма була підписана між Україною та Європейським інвестиційним банком 22 грудня 2014 року. Вона спрямована допомогти місцевим громадам Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської та Харківської областей, що прийняли велику кількість внутрішньо переміщених осіб, покращити соціальну інфраструктуру та доступність публічних послуг для населення.

       Зареєструватись на безкоштовний онлайн-курс «Соціальний менеджмент  і залучення зацікавлених сторін» можна за посиланням: https://goo.gl/3Qj1hd