Благодійний аукціон, на допомогу онкохворим дітям

21 грудня о 17.30, в ЕКЦ “Бейт Дан”, в рамках святкування тижня Ханукальні чудес, за підтримки Харківської Міської батьківської ради, відбудеться велике, дуже красиве і дуже добре захід – великий Благодійний аукціон і презентація книги “Зоряні казки” – Ч-3 . Всі кошти зібрані з заходу підуть на допомогу онкохворим дітям 16 міськлікарні.
Ми запрошуємо до участі в цьому важливому процесі всіх небайдужих людей і організації (як єврейські, так і неєврейських), які могли б надати нам свої лоти, а так само до участі в їх придбанні.
На аукціоні будуть представлені роботи творчо обдарованих дітей харківських шкіл, лоти (про які буде сказано окремо), від громадських організацій, медичних центрів, видавництв, а так само від мідійних особистостей і відомих харків’ян.
Ви зможете придбати як великі лоти, так і приємні дрібні сувеніри, і внести свій неоціненний внесок у долю якоїсь людини.
На жаль останнім часом дуже багато сімей зіткнулися з цим тяжким недугом і вони дуже потребують нашої допомоги. Проведенням подібних благодійних заходів ми хочемо звернути увагу суспільства на цю дуже серйозну проблему, допомогти фінансово і підтримати морально ці сім’ї.
Впевнені, що проведення подібних благодійних заходів буде виховувати в дітях почуття милосердя і співчуття до людей, які опинилися у важкій життєвій ситуації, що дуже необхідно нашому сучасному суспільству.
Інформація в заході буде постійно доповнюватися.
Про лотах і учасників заходу буде сказано окремо в найближчі дні!