Чемпіонат з міні футболу 5х5 “КУБОК ПЕРШОЇ СТОЛИЦІ”

Чемпіонат з міні футболу 5х5 "КУБОК ПЕРШОЇ СТОЛИЦІ"

У вересні  2017 року стартує одне з найкрупніших футбольних змагань нашого міста – Чемпіонат «Кубок першої столиці».

Метою проекту є розвиток та поширення аматорського футболу в нашому місті, залучення молоді до занять спортом, популяризація здорового способу життя, та організація дозвілля для населення міста.

Ціллю проекту є визначення кращих команд міста, та подальша їх участь в змаганнях міжнародного рівня. Для цього ми розробили програму турніру, який буде складатися з відкритого відбору команд, 5 ліг, та супер кубку. Кожна команда матиме шанс піднятися до першої ліги та поборотися за звання абсолютного чемпіона міста та вибороти Супер кубок Харкова.

«Кубок першої столиці» –  це:

• Три місяці змагань;
  • Більше сорока команд;
  • Сучасні поля на території Центрального парку культури та відпочинку ім. Горького;
  • Пряма трансляція ігор в мережі Інтернет;
  • Розважальні програми.

Ціллю проекту є визначення найкращих команд Харкова, які матимуть змогу  поборотися за звання Чемпіона Харкова з міні-футболу.

Для цього організатори розробили програму турніру, який буде складатися з  відкритого відбору команд, 5 ліг, та Супер кубку. Кожна команда матиме шанс піднятис до першої ліги та поборотися за звання абсолютного чемпіона міста та вибороти Супер  кубок Харкова.

Організатори Чемпіонату запрошують всіх аматорів футболістів стати частиною  «Кубку першої столиці». Збирайте свою команду від 5 до 12 осіб та подавайте заявки на участь на офіційному сайті Чемпіонату www.fcc.in.ua. Реєстрація команд триває до 26  серпня.

Детальну інформацію про Чемпіонат «Кубок першої столиці» можна знайти на  офіційному сайті Чемпіонату www.fcc.in.ua  Ми розпочинаємо нову історію міні-футболу в нашому місті.

Для  отримання інформації звертайтесь за телефоном: 073-910-07-10; 098-910-07-10; 050-512-07-10.

Місцем проведення Кубку Першої столиці з міні-футболу є сучасно обладнані  футбольні поля Центрального парку культури та відпочинку ім. Горького. Територія оснащена роздягальнями для гравців та душовими кабінами.

Ми розпочинаємо нову історію футболу нашого міста!!!