Діалогова Платформа «Об’єднуючи людей заради миру» в м.Харків

Діалогова Платформа «Об’єднуючи людей заради миру» в м.Харків

Оголошуємо набір на діалогові зустрічі для налагодження порозуміння між ВПО, приймаючими громадами та місцевої владою.

У межах проекту «Об’єднуючи людей заради миру» Карітас Харкова разом із Центр Права и Посредничества / Center of Law & Mediationвідкриває реєстрацію на постійні діалогові зустрічі.

Зустрічі мають на меті створити діалогову платформу для обговорення проблемних питань та актуалізації інформації щодо взаємодії між ВПО, приймаючими громадами та місцевою владою.

Ми плануємо провести діалог у Харкові щодо найбільш актуальних питань, які будуть відібрані в процесі аналізу Ваших пропозицій. Для того, щоб відбувся діалог щодо обраних питань, будуть докладені зусилля до залучення саме тих учасників діалогу, які можуть презентувати різні позиції, бачення та думки, тощо.

Перелік учасників буде складено в процесі аналізу актуальних для діалогу питань, також планується попередньо підготувати учасників до обговорення означених питань.

Для реалізації цієї мети сподіваємося на Ваше сприяння та просимо Вас заповнити анкету за посиланням: goo.gl/muigCf

Фасилітатор Діалогу – Svetlana Petrova – голова правління Центру права та посередництва, засновник компанії Conflicta.net, викладач ADR Institute of Europe.
Професійно займається посередництвом у вирішенні конфліктів з 2010 року.

Медіатор, магістр міжнародної економіки та магістр права, Експерт та тренер з медіації та фасилітації Діалогу OSCE Project Co-ordinator in Ukraine, фасилітатор діалогів (Nansen Center for Peace and Dialogue), Master ToP Facilitator (ICA Technology of Participation).
Також:
– співавтор Онлайн-курсу та Офф-лайн курсу « Як ефективно провести та спланувати діалог» (OSCE).
– експерт цивільних Мінських переговорів щодо вирішення конфлікту між Україною та Росією.