Дизайн Вночi

Дизайн Вночi

Ти молодий, талановитий дизайнер і за будь-який кіпіш? А як щодо прокачати свої дизайнерські скіли і знайти масу корисних знайомств? Тоді ми точно знаємо, з ким ти хочеш провести ніч з п’ятниці на суботу. Дизайн Вночi  😉

Хедлайнери цього заходу:

Макс Бурцев (Max Burtsev)

Власник і креативний директор рекламного агентства Arriba! (ТОП-20 креативних агентств України), власник школи реклами і дизайну «Багаж», куратор першого українського курсу «Ікра. Інтерактивні комунікації в рекламі », член клубу арт-директорів України ADC.UA, співвласник першого українського ілюстраційного бюро Moonsters, призер міжнародних фестивалів реклами Європи, Росії та України.

Алимова Инна (Alimova Inna)

10 років в дизайні, арт-директор креативного агентства Arriba !, куратор і засновник ілюстраційного бюро Moonsters, засновник тату-салону Dot Depot, переможець і призер конкурсів реклами і дизайну: ADC awards, ADC.UA, Kakadu Awards, Fakestival, Московський фестиваль реклами , Білий квадрат, Київський фестиваль реклами, 4й блок, золота бджола і багатьох інших.

Марго Гаряжа (Margo Garyazha)

Малює кей-віжуали і айдентику, які відновлюють ДНК бренду. Її ваком розрізняє 1024 рівні арт-дірекшна, а презентації захищають себе самі. Режисирує кліпи, слухає вінілові пластинки і малює на лівій руці, щоб звільнити голову від непотрібних думок. Носить будьонівку замість шапки, любить пінтерест замість Фейсбук і роботу замість сну.

Приходь і отримуй свій неймовірний досвід на першому в Україні міському хакатоні для молодих дизайнерів з розробки логотипу “Дизайн Вночi”

Де: ХНЕУ iм С. Кузнеця

Коли: 24 листопада з 19:30 до 6:00

Що взяти: Ноутбук з встановленою програмою Adobe Photoshop і illustrator

Реєстрація: https://goo.gl/forms/AtWu5baZ6UEygeEs2

Дизайн Вночi  ⚠️ ВАЖЛИВО! Попередня реєстрація та наявність ноутбука обов’язкові.