Екологічний Хакатон «4-й БЛОК»

Екологічний Хакатон «4-й БЛОК»

Компанія «DataArt», дизайн-студія «Графпром», платформа «Gwara Media» та Харківська Школа Архітектури проводять Екологічний Хакатон «4-й БЛОК» в рамках однойменного фестивалю дизайну. Фестиваль проходить вдесяте за 26 років свого існування і Хакатон є його логічним продовженням.

21-22 квітня 2018 р. на території Харківської Школи Архітектури (вул. Конторська, 5) зберуться спеціалісти в галузях IT, дизайну та спеціалісти з медіа і комунікацій. Задача команд – створити продукт (мобільний додаток, онлайн-гру, комікс… – формат виберуть самі учасники), котрий допоможе нам усім легше й ефективніше взаємодіяти з містом.

Проблеми, котрі будуть вирішувати учасники, найрізноманітніші:

  • Інновації в інфраструктурі міста
  • Відповідальне ставлення до тварин та рослин у місті
  • Раціональне споживання та виробництво

 

22 квітня о 16-00 проекти учасників Хакатону «4-й Блок» будуть представлені на розгляд міжнародному журі, до складу якого входять дизайнери, IT-розробники, журналісти та активісти з Франції, Мексики, Китаю та України. Презентації будуть відкритими, запрошуємо відвідати всіх охочих.

Хакатон проходить в рамках Трієнале Екологічного Плакату «4-й Блок»​, що відбувається у Харкові із 1991 року. «4-й Блок»– це також спільнота дизайнерів, які хочуть робити довкілля здоровішим.

Сьогодні «4-й Блок» ​– це найбільший в Україні і в Європі фестиваль екоплакату, спрямований на привернення уваги до екопроблем. За 26 років участь у ньому взяло понад 1500 учасників та учасниць із 56 країн світу. Колекція робіт трієнале нараховує більше       8 000 плакатів.

Трієнале носить некомерційний характер, всі організатори є волонтерами та справжніми шанувальниками своєї справи, зібрані кошти спрямовуються на організаційні витрати і в призовий фонд фестивалю.

Проекти-переможці отримають цінні та почесні призи від партнерів фестивалю “4-й БЛОК”: компанії “Велопланета”, “Баварія Моторс”, Dushka-Karamushka-Anne, +object. Кафе «Амперсанд» та печиво «Bits’ зміцнять учасників, RedBull подбає про їх бадьорість та міська ініціатива «Прихисти Пакет» навчить їх правильно сортувати відходи. Після завершення роботи запланована вечірка від «Культури Звуку» та світлове шоу за участі VJ ZHiZHI.

     Зв’язок з організаторами: Електронна пошта: Hackathon4block@gmail.com тел: +380 (97) 847 -85- 53

    Щодо загальних питань: контактний електронний лист: hackathon4block@gmail.com