фестиваль «Дитяча площАРТка» # 4: Рівні можливості творчого спілкування

фестиваль «Дитяча площАРТка» # 4: Рівні можливості творчого спілкування

11-18 квітня 2018 р. у рамках реалізації проекту «Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді» за підтримки Європейського Союзу в Харкові пройде Фестиваль творчої взаємодії та культурного просвітництва «Дитяча площАРТка#4».

      Мета фестивалю –  створення нових креативних просторів для творчої взаємодії без дискримінації через активізацію співпраці культурних активістів, працівників освіти та культури, дітей і молоді.

Фестиваль «Дитяча площАРТка # 4» –  запрошення до діалогу про важливі цінності:

  • про світ, в якому дитина не дискримінована за ознакою статі або з будь-яких інших причин;
  • про повагу до особистості без нав’язування стереотипних ролей та значень того, що має робити хлопчик або дівчинка, чоловік або жінка;
  • про пізнання світу як простору рівних можливостей та відкритого спілкування, в якому людина може вільно обирати свій особистий та професійний шлях;
  • про гендерну рівність як основу ефективної взаємодії в суспільстві.

 

Вхід на всі події вільний.

Із календарем подій Фестивалю можна ознайомитися за посиланням: www.genderculturecentre.org

За додатковою інформацією звертайтеся: Інна Авраменко, координаторка напряму    тел. 050 91 00 661, 098 205 50 87; Олена Зіненко, креативна директорка тел. 066 98 06 800, 097 22 71 149.

 

Довідково.

Фестиваль «Дитяча площАРТка» – творчий проект медіаплатформи «Дитяча площАРТка», місія якої створювати приводи для культурного спілкування дітей та дорослих. Перший фестиваль було проведено в 2012 році в Арт-підвалі Муніципальної галереї, гаслом якого було: «Повна свобода дитячої творчості». З того моменту було проведено ще 2 міських фестивалі «Дитяча площАРТка», що залучили широку аудиторію, в них сформувалась команда медіаплатформи «Дитяча площАРТка». Зараз працюють сторінки «Дитячої площАРТки» у соцмережах, щоквартально виходить лабораторний щоденник «Дитяча площАРТка», відбуваються культурно-просвітницькі заходи для широкої аудиторії разом із навчальними закладами, театрами, галереями та громадськими організаціями.