Фестиваль Італійського короткого метра “Italian Best Shorts”

У кінотеатрі “Боммер” пройде Фестиваль Італійського короткого метра “Italian Best Shorts”. Альманах об’єднує сім кращих італійських коротких комедій і мелодрам: фільм-учасник 75-го Венеціанського кінофестивалю Sugarlove; важливий фільм “Тримайся за мене”, який нікого не залишить байдужим; найбільш нагороджуваний італійський короткометражний фільм за останні роки, “Облік” та інші. Кожна історія альманаху Italian Best Shorts – це подорож по світу людських сердець, виконаних любові і відкритих до чуда.

програма:

“Там, де зустрічаються і зливаються води”

Комедія, мелодрама

Режисер: Массімо Лои, Джанлука Манджашутті

В ролях: Федеріка Сабатіні, Ніколас Орцелла

Лука – самотній замкнутий хлопець, який любить плавати в басейні вночі, коли є тільки він і тиша. Але якось незнайомка на ім’я Мія вривається в його таємний нічний мір.Фільм взяв участь в 34 італійських і міжнародних кінофестивалях, був названий кращим короткометражним фільмом на кінофестивалях Maremetraggio і Visioni Italiane, був номінований в категорії “Кращий короткометражний фільм” на італійський “Золотому глобусі “і італійський” Оскар “- премію” Давид ді Донателло “.

“Викрадач спецій”

комедія

Режисер: Елія Бей

В ролях: Алессандро Луї, жителі Маррокеша

Головний герой, який мандрує по Марокко, направляється на східний ринок, щоб купити спецій для своєї італійської мами, але щось йде не так.Друзья Елія Бей і Алессандро Луї, учасники творчого дуету ALEAinsieme, в іронічній формі представили стереотипи про мусульманський світ, які побутують в європейському суспільстві. Дія відбувається на тлі чудового Маррокеша, де кожен, якого б віку або національності він не був, може стати героєм східної казки.

“Тримайся за мене”

драмеді

Режисер: Лука Арчідіаконо

В ролях: Людовііо Терзіньі, Міріам Фаучи, Беатріче де Луїджі, Даніела Марра, Вальтер нестоль

Інфантильний і замкнутий хлопець Філіппо випадково зустрічає в римському районі Гарбателла маленьку дівчинку – сонячну і веселу Аліче, яка має синдром Дауна. Дівчинка каже, що загубилася, і просить відвезти її додому. Вперше в житті Філіппо доведеться взяти відповідальність за іншого і нарешті відчути себе дорослим. Цей фільм – дуже особистий для режисера Луки Арчідіаконо: в його рідної сестри синдром Дауна, і він з усією глибиною і любов’ю розповів історію, яка потрясла італійських глядачів і кінокритиків силою емоцій.

“Алилуйя”

комедія

Режисер: Паоло Джеремі

У роях: Освальдо Бріганте, Аніта Ферраро, Джованні Капальбіо

Зворушлива історія дитячої віри, навіть звичайне непорозуміння може перетворити в диво. Як священика – Джованні Капальбіо ( “Пристрасті Христа”). Режисер Паоло Джеремі – володар майже 30 кінопремій в жанрі короткого метра і документального кіно.

“Хмара”

драма

Режисер: Джуліо Мастромауро

В ролях: Міммі Кутіккйо, Джуліо Беранек, Марта Сталлоне

Філіппо, колишній учитель, не може примиритися з виходом на пенсію і втратою коханої дружини. Життя здається йому безглуздим і він вже хоче покінчити з нею, і раптом хтось стукає в його двері. “Хмара” – один з найбільш нагороджених італійських короткометражних фільмів останніх років: він взяв участь в 62 італійських і міжнародних кінофестивалях; був визнаний кращим короткометражним фільмом на кінофестивалі OPENEYES FILM FEST (Німеччина), VAUGHAN FILM FESTIVAL (Канада, також призи за кращу режисуру і гру акторів), NAPOLI FILM FESTIVAL (Італія), 53 ° GOLDEN KNIGHT (Мальта), був номінований на премії Nastri , Argento, Heartland Film Festival (США) і багато інших.

“Ніби впав з Місяця”

пригоди

Режисер: Лоренцо Ді Нола

В ролях: Емануель Фанеллі, Габріеле Мартеллі, Даміано Ді Лелло, Емануеле Фьоренца

Троє дітей, катаючись на велосипедах в міському парку, знаходять в коренях дерева дивне створіння. Інопланетянина? Звичайно, вони не можуть залишити його там.

Сценарій: Денізе Бецціккері і Артема Олексійова.

“Цукрова любов”

анімація

Режисер: Лаура Лукетті

Ролі озвучували: Фавіно, Анна Ферцетті, Елеонора Руссо, Андреа Боска та інші.

Фільм-учасник 75-го Венеціанського кінофестивалю.

Джемма і Марчелло так довго чекали цього моменту. Церемонія вінчання ось-ось почнеться і їх переповнюють почуття. Як все закохані, вони мріють про спільне майбутнє і клянуться у вічній вірності. Але вони не такі, як інші дружини. Джемма і Марчелло – дві цукрові фігурки на верхівці весільного торта. Sugarlove брав участь у Тижні критиків 75-Й Венеціанської бієнале, в кінофестивалі Festival del Cinema Italiano di Madrid і це тільки початок його фестивальної гляху: картину номінований в категорії “Кращий короткометражний фільм” на премію “Давид Ді Донателло”.

Всі фільми мовою оригіналу – італійською з українськими субтитрами.

Жанр: комедія, мелодрама, драма, пригоди, анімація.

Країна: Італія

Тривалість: 89 хвилин

Вікове обмеження: 12+

Фестиваль Італійського короткого метра "Italian Best Shorts"