глобальна кампанія UNiTE «16 днів активізму проти гендерно обумовленого насильства»

24 листопада 2017 р. о 17-00 на майд. Конституції біля пам’ятника  Незалежності «Україна, що летить» стартує соціальна акція на підтримку глобальної кампанії Генерального секретаря Організації Об’єднаних Націй з боротьби з насильством щодо жінок (UNiTE) «16 днів активізму проти гендерно обумовленого насильства», що закликає до глобальних дій, спрямованих на підвищення обізнаності та створення можливостей для обговорення проблем та рішень  з цієї тематики у всьому світі.

У заході візьмуть участь голова Харківської  обласної державної адміністрації Ю.О. Світлична, народний депутат України І.С. Луценко, представники органів влади та місцевого самоврядування, агентств ООН, міжнародних і громадських організацій, студентська молодь, колективи мобільних бригад психосоціальної допомоги.

Під час заходу пам’ятник  підсвітять у помаранчевий колір, що є одним з офіційних кольорів кампанії UNiTE і в контексті її глобальної адвокації використовується як символ майбутнього, вільного від насильства щодо жінок та дівчат

Довідково.  В Україні кампанію UNiTE було офіційно розпочато у 2015 році, і з цього часу до неї приєдналися понад 100 партнерів по всій країні. Тема глобальної кампанії UNiTE 2017 року – «Не залишити нікого осторонь: зупинити насильство щодо жінок та дівчат».Організаторами акції на Харківщині є представництво Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA) спільно з Харківською обласною державною адміністрацією та Харківською міської радою.