Конкурс оформлювачів вітрин

Конкурс оформлювачів вітрин

Студентів творчих вищих навчальних закладів запрошують взяти участь у  Конкурсі оформлювачів вітрин – унікальному  заході для майбутніх спеціалістів у вітриністиці, що відбудеться восени цього року.

Конкурс ставить собі за мету пошук талановитої студентської молоді у дотичних сферах: дизайні, флористиці, мерчандайзингу, маркетингу. Серед  завдань Конкурсу – формування нової професійної реалізації, інформування представників прикладного візуального мистецтва про новий сегмент професійної зайнятості; надання можливості випробувати й адаптувати свої знання і вміння у новій сфері. Захід має стати майданчиком для обміну досвідом та посприяти налагодженню зв’язків між досвідченими майстрами й початківцями у жанрі вітриністики.

Прийом заявок на участь у Конкурс триватиме до 24 вересня 2017 р. Тих, хто пройшов попередній відбір, чекають завдання та майстер-класи від членів журі – досвідчених вітриністів, які працюють з великими торгівельними  мережами та закладами. Фінал Конкурсу відбудеться 18 листопада 2017 р. у Харкові та Дніпрі.

Розвиток вітриністики зробить Харків більш яскравим і привабливим, наблизить його образ до найвідоміших європейських зразків, підтримає статус Харківщини як центру творчої освіти, всього нового й яскравого в Україні.

Контактна особа від організаторів заходу –  Реуцька Тетяна,  тел. 067 251-95-09.