Міжнародний форум з кібербезпеки HackIT-2017

«Двометровий охоронець – це добре, але бізнесу потрібна кіберзахист».
У Харкові пройде міжнародний форум з кібербезпеки HackIT-2017

У Харкові готуються до проведення 23 вересня третього міжнародного форуму з кібербезпеки HackIT-2017. Кількість його учасників зростає з кожним роком і в цей раз перевищить 1000 чоловік, які приїдуть з трьох частин світу. Значить HackIT йде в правильному напрямку, впевнені організатори. Особливо це стало ясно після недавньої атаки вірусу NotPetya – виявилося, що Україна не готова до таких викликів, і знання, які пропонує форум, потрібні не тільки комп’ютерним гікам, але і далеким від сфери IT бізнесменам і менеджерам. «Ті, хто хочуть контролювати своє життя і свій бізнес, готові вчитися», – кажуть творці HackIT. Тим більше, що і життя, і бізнес сьогодні стають цифровими. І їм потрібна цифрова захист.

«Раніше бізнесмен свої найважливіші папери зберігав в надійному сейфі. Тепер паперу стали цифровими, і сейф теж повинен бути цифровим, – пояснює організатор форуму Микита Книш. – Раніше вкрадену інформацію виносили в блокнотах або на плівці фотоапарата. Тепер – на флешках, або просто крадуть з мережі. Світ змінюється, все оцифровується, але люди, які хочуть керувати своїм життям, залишаються. Саме для них ми і проводимо HackIT ».

Форум пройде в Палаці студентів Національної юридичної академії ім. Ярослава Мудрого (вул. Пушкінська, 88). Він стане першим великим заходом, де фахівці з кібербезпеки обговорять недавню атаку вірусу NotPetya – в рамках дискусійної панелі «Практичні рішення щодо захисту кіберпростору України від існуючих загроз». А ключовим доповідачем стане Райан Лекі, (підприємець і хакер зі світовим визнанням, засновник компанії CryptoSeal, що стала частиною CloudFlare – одного з найбільших в світі сервісів захисту від DDoS-атак), на HackIT-2017 відбудеться перший публічний виступ Лекі в Україні.

Іншими важливими подіями форуму стануть понад 20 доповідей та воркшопів. Одні будуть корисними для IT-фахівців. Інші дадуть інформацію, корисну підприємцям, які працюють в різних галузях. Треті допоможуть в роботі власникам компаній, пов’язаних з електронною торгівлею і цифровими платежами. Для цього на форумі буде три окремих потоку:

hacking,
бізнес,
e-commerce і фінанси.
Окремим блоком пройде конкурс стартапів в області кібербезпеки.

«Нам важливо, щоб загальний рівень кібербезпеки в Україні зростав. Тому ми кличемо на форум власників компаній, які розуміють важливість цифрового захисту. Саме вони приймають
рішення – жити за правилами XXI століття, або залишатися в XX столітті з паперової звітністю і дерев’яними рахунками », – пояснює Микита Книш.

Крім практично-діловій частині на HackIT-2017 буде і спортивно-розважальна. Наприклад, вперше в Україні, відбудеться фінал «битви хакерів» в форматі CTF (Capture the flag) з елементами кіберспорту – зображення з моніторів учасників буде транслюватися на великому екрані для уболівальників, а хід битви буде висвітлюватися коментатором. Попередні змагання пройшли 25-27 серпня в категоріях PPC, Joy, Stego, Web, Reverse, Crypto, PWN, Forensics, MISC. У них зустрілися 1 346 команд з усього світу. 338 з них вирішили, як мінімум, одне завдання. Нагородження кращих пройде на форумі.

Також вперше в Україні пройде конкурс «Кібердетектів», в якому учасники будуть змагатися в зборі інформації з відкритих джерел в мережі.

«Молоді, талановиті« айтішники »- це в будь-якій країні ключова ланка кібербезпеки. Вони здатні на багато що, і ми даємо їм можливість позмагатися з іншими в наших конкурсах, показати свої навички. Сисадміни, які кожен день встановлюють операційні системи і інший софт, обслуговують принтери, працюють з мережею – саме вони повинні першими відбивати атаки вірусів, начебто NotPetya, і саме вони можуть пояснити начальству: двометровий охоронець на вході – це добре, але нам потрібна кіберзахист » .

HackIT-2017 запрошує до Харкова учасників і спікерів. Дізнатися подробиці і купити квитки можна на сайті

Офіційні ресурси:

Facebook-сторінка HackIT
Заходи на Facebook
Telegram

Організатори форуму: