Міжнародний музичний фестиваль виконавського мистецтва “Музика – наш спільний дім”

У Харківській середній спеціалізованій музичній школі-інтернат з 25 листопада до 10 грудня 2018 року проводитиметься Міжнародний музичний фестиваль виконавського мистецтва “Музика – наш спільний дім”. Вперше такий фестиваль на базі школи відбувся восени 1992 року і з тих пір він проводиться майже щорічно. Нинішній фестиваль – двадцять п’ятий – ювілейний, так як приурочений до 75-річчя ХССМШ, в стінах якої в різні роки навчалися багато відомих піаністів, скрипалів, виконавці на духових та ударних інструментах, композитори і музикознавці.

Фестиваль відкриється в неділю, 25 листопада о 15-й годині концертом Молодіжного Академічного симфонічного оркестру “Слобожанський” під керуванням Лауреата Міжнародних конкурсів Ярослава Шемета (Україна-Польща). Солісти – народна артистка України Богдана Півненко, Лауреати Міжнародних конкурсів Вероніка Лемішенко, Віталій Ляшко, Олеся Закліковская, Марина Трембовлева.

У фестивальній програмі – близько 20 концертів. На сцені великого і малого залів ХССМШ виступлять як нинішні вихованці школи, багато з яких, незважаючи на свій юний вік, вже є лауреатами Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, так і відомі музиканти з різних країн світу, які в недалекому минулому навчалися в школі.

Відбудуться виступи учнів фортепіанного, струнно-смичкового і духового відділів ХССМШ, оркестрів і хорових колективів школи, студентів Харківського Національного університету мистецтв ім.І.П.Котляревского.

В рамках фестивалю пройдуть також уже традиційні конкурси – в номінації “Фортепіанний концерт”, конкурси молодих виконавців “Джаз-фієста” і “камерні барви”.

Відбудеться прем’єра дитячого мюзиклу “У пошуках щастя” (автор і художній керівник – Єлизавета Авочарова).

Кульмінацією фестивалю буде ювілейний концерт до 75-річчя ХССМШ, який відбудеться 29 листопада о 15 годині.

Закриття фестивалю відбудеться 10 грудня о 17 годині. На сцені великого залу школи в супроводі Молодіжного академічного симфонічного оркестру “Слобожанський” (під управлінням Віталія Протасова) виступлять лауреати міжнародних конкурсів Валерій Соколов (скрипка, Україна – Німеччина), Олексій Шадрін (віолончель, Україна – Німеччина) і Рауль да Коста (фортепіано, Португалія).

У програмі фестивалю – твори західноєвропейських класиків, твори українських і російських композиторів, сучасна музика.

Довідки за телефонами оргкомітету: (+38057) 712 52 89 (художній керівник фестивалю – заслужений діяч мистецтв України Валерій Миколайович Алтухов), 712 26 84 (чергова школи).

Докладний графік концертів – на сайті школи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!