Міжрегіональна волонтерська організація SVIT Ukraine шукає партнерів

Міжрегіональна волонтерська організація SVIT Ukraine шукає партнерів

Міжрегіональна волонтерська організація SVIT Ukraine уже понад десять років є офіційним представником мережі волонтерських таборів SCI в Україні. За цей час табори було проведено у кожному куточку країни, волонтери реконструювали старі будівлі, захищали дику природу, допомагали організовувати фестивалі, будували саманні будинки, прибирали на цвинтарях, проводили археологічні розкопки, піклувалися про  переселенців та зробили чимало інших цікавих та корисних справ!

Волонтерський табір –  це короткостроковий проект, що дозволяє його учасникам подорожувати, обмінюватися досвідом, відкривати для себе нові місця та людей, а його організаторам – отримувати ефективну та швидку поміч. Осінь –  час пошуку партнерів та створення нових таборів.

Без локальних ініціатив не буває табору, тому якщо ви маєте суспільно корисний проект, вам необхідна допомога, розділяєте волонтерські цінності та готові прийняти помічників з різних куточків світу, то час подавати заявку на партнерство:

https://goo.gl/forms/V9v7pa6Ttqg8jdS13

Більш детально про те, що треба для організації  таборів, які вони бувають та як координуються читайте на блозі: http://www.svit-ukraine.org/2017/09/blog-post.html

З питаннями звертайтеся incoming@svit-ukraine.org.