Ніч Науки в Харкові: Енергоефективність

Ніч Науки в Харкові: Енергоефективність

30 вересня 2017 року з 11:00 до 20:00 -: Енергоефективність – провідні вищі навчальні заклади продемонструють гостям і жителям міста свої досягнення та інноваційні відкриття сфері енергоефективності.
На сьогоднішній день науково-дослідні установи міста Харкова приділяють значну увагу дослідженням, нових відкриттів, а також впровадження енергоефективних технологій на міських об’єктах. Місто Харків в рамках реалізації численних інфраструктурних проектів застосовує новітні технології в сфері енергоефективності грунтуючись на останніх наукових досягненнях і дослідженнях вищих навчальних закладів міста Харкова. Беручи до уваги актуальність тематики використання і впровадження енергоефективних технологій населенням, в цьому році «Ніч Науки в Харкові» пройде на тему Енергоефективність – «Ніч Науки в Харкові: Енергоефективність».
Проведення подібного заходу дозволить звернути увагу жителів міста Харкова на необхідність дбайливого ставлення до енергоресурсів, виховати свідомого споживача енергії, а також ознайомитися з останніми науковими досягненнями в галузі енергоефективності.

Захід організовує Департамент міжнародного співробітництва Харківської міської ради за підтримки проектів «Енергоефективні реформи в Україні» та «Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості ВПО» Німецької федеральної компанії «GIZ».

Участь у заході безкоштовна.

Між учасниками заходу буде забезпечено безкоштовний транспорт.