Personal Democracy Forum Ukraine 2018

Personal Democracy Forum – це щорічна міжнародна конференція, яка об’єднує місцевих експертів для обговорення впливу технологій на уряд, політику, засоби масової інформації та майбутнє демократії.

Після двох років успішних заходів у Києві цьогорічний форум пройде в Харкові 25-26 жовтня 2018 року. Він збере понад 200 гостей та учасників з України та регіону Центральної та Східної Європи. Протягом двох днів наші доповідачі поділяться своїм досвідом у форматі TED-виступів по трьох тематичних напрямках (Ре:Формування держави | Ре:Формування спільноти | Ре:Формування себе), а також проведуть практичні тренінги.

Форум продовжить дискусію щодо стану демократії в Україні, поєднуючи місцеву перспективу з незалежними думками міжнародного громадянського суспільства. Ми подумаємо, як об’єднання місцевих та міжнародних спільнот може сприяти демократичному переходу України. Ми гарантуємо безпечний простір для обговорення найбільш актуальних та цікавих тем серед активістів, зацікавлених у розвитку civic tech, прозорості та участі громадян, місцевих чиновників, що стикаються з проблемами від Gov Tech в Україні, представників бізнесу, зацікавлених в використанні технологій для полегшення соціальних змін, журналістів, які працюють у цифровому середовищі.

Personal Democracy Forum – це щорічна міжнародна конференція, яка розпочалась у 2004 році в Нью-Йорку і зібрала сотні фахівців з громадських технологій на два дні обговорень, майстер-класів та можливостей для співпраці. Зараз регіональні PDF-конференції проводяться у багатьох містах світу, об’єднуючи місцевих експертів для обговорення впливу технологій на уряд, політику, засоби масової інформації та майбутнє демократії.

Організатори форуму: Фонд ePaństwo, Громадянська мережа ОПОРА, TechSoup Europe та TransparenCEE.