Предмети. Artist talk Гамлета и Bob Basset’а

Гамлет Зіньковський та Bob Basset вже давно відомі за межами України.
Роботи Bob Basset вже були презентовані в ЛондоніПарижіНьюЙоркуСеуліПекіні.  Маски Bob Basset відомі за кліпами MetallicaSlipknotпоказу Givenchy та іншим.  Гамлет у 2013 році представляв Україну на Венеціанській бієналевиставлявся в РотенбургеНюрнберзіПарижіБатуміКлайпедіЛондоніВідніГраціВаршавіПознані.
Предмети“- перша повноцінна спільна виставка Гамлета і Bob Basset в рідному для обох Харковіале вже не перша їхня колаборація.
Художники зізнаютьсящо проект «Предмети» важливий для них, у першу чергу тому що відбудеться в рідному місті.  Для реалізації «Предметів» у ЄрмиловЦентрі Гамлет Зіньковський отримав грант Президента Україниякий щорічно надається молодим художникам з різних сфер культури.  Виставка в ЄрмиловЦентрі складається зі звичайнихзвичних для всіх предметівхудожньо переосмислених авторами і створених ними арт-об’єктів.

«Художники в черговий раз намагаються знайти щось нове в звичних речах.  Це тещо можна і потрібно робити нескінченно, – каже куратор Вікторія Бавикіна, – необхідність переосмислити власні звичні уявлення важлива як для кожної людини окремотак і для якісного розвитку суспільстваЦе вже не просто гра зі світом предметів (здійснювана художниками всередині цієї виставки), а можливість зміни ракурсу власної думкийого гнучкості».

У всіх бажаючих буде можливість задати питання художникам про проект “Предмети” та інших колабораціях Gamlet Zinkivskiy и Bob Basset