Прес-конференція «Індекс Здоров’я. Україна – 2017: результати Харківської області»

Прес-конференція «Індекс Здоров’я. Україна - 2017: результати Харківської області»

Час: 20 березня 2018, 13:30

Місце: Медіацентр «Накипело», м. Харків, вул. Свободи, 7/9, бізнес-центр «Паралель-50»

Акредитація:
Анастасія Медвідь (050) 423 79 18  amedvid@be-it.com.ua

Наскільки жителі Харківської області задоволені медичною допомогою? Скільки вони витрачають на ліки? Як ставляться до вакцинації? Чи підтримують реформу системи охорони здоров’я? Як ці та інші показники області відрізняються від інших регіонів та середніх по Україні? Як змінилася ситуація в області, порівняно з 2016-м роком?

     Запрошуємо журналістів, громадських активістів отримати відповіді на ці та інші запитання під час презентації даних Всеукраїнського дослідження «Індекс Здоров’я. Україна – 2017: результати Харківщини».

Індекс є інструментом системного моніторингу оцінки громадянами доступності та якості надання медичної допомоги на місцях. Минулого року дослідження «Індекс здоров’я. Україна» зафіксувало початковий фактичний стан задоволеності громадян, їхній досвід отримання медичної допомоги (амбулаторної та стаціонарної), поведінку в разі виникнення проблем зі здоров’ям, доступність лікарських засобів та спосіб життя. Результати цьогорічного дослідження показують, як зміни в системі охорони здоров’я, що відбуваються в рамках реформи, впливають на кінцевого отримувача медичної допомоги.

Спікери події:

–          Вікторія Тимошевська, директорка Програмної ініціативи «Громадське Здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження»;

–          Тетяна Степурко, доцент магістерської̈ програми «Менеджмент в охороні здоров’я» Національного університету «Києво-Могилянська академія»;

–          Вікторія Захожа, заступниця виконавчого директора Київського міжнародного інституту соціології;

–          Галина Сіроштан, в.о. начальника Управління охорони здоров’я Харківської ОДА

 

Для участі у заході необхідно заповнити форму.

 

Читайте більше про Індекс Здоров’я. Україна