Просвітницька лекція “Попередження залежностей серед молоді”

Просвітницька лекція "Попередження залежностей серед молоді"  ????Як активний громадський діяч я часто замислююсь, що ж мене турбує в державі більше всього? Хтось бориться з корупцією, когось турбує безробіття, а у мене все частіше перед очима з’являються алкоголіки і наркомани.Просвітницька лекція "Попередження залежностей серед молоді"  ???? Просвітницька лекція "Попередження залежностей серед молоді"  ????

Просвітницька лекція "Попередження залежностей серед молоді"  ????️Вчора після заходу заходжу в аптеку і переді мною стоїть черга з 3-х наркоманів, кашляючи на все приміщення і спокійно обговорюють який препарат краще вставляє. Вони настількі вільно себе почувать, що навіть не звертають уваги що всі їх чують.
Просвітницька лекція "Попередження залежностей серед молоді"  ????Просвітницька лекція "Попередження залежностей серед молоді"  ????‍♀️Ми настільки звикли до наркоманів і алкоголіків, що залякуємо дітей різними історіями, починаючи з 6-ти років. Нажаль, ми не можем захиститися від цієї проблеми, і історія в Харкові це підтвердила. Наркоманка-вбивця ще раз доказала, що треба мобілізуватися всім небайдужим та почати спільними зусиллями боротися проти наркоманії та алкоголізму.

Перше, що нам треба зробити – це розібратися в проблемі! Просвітницька лекція "Попередження залежностей серед молоді"  ????‍????‍????‍????
Просвітницька лекція "Попередження залежностей серед молоді"  ????‍????‍????‍????Тільки разом ми зможемо захистити своїх дітей та молодь.Просвітницька лекція "Попередження залежностей серед молоді"  ????‍♀️