Семінар-тренінг “Реалізація державної молодіжної політики”

Семінар-тренінг "Реалізація державної молодіжної політики"

Мета тренінгу – підвищення кваліфікації молодіжних лідерів та фахівців молодіжної галузі в умовах децентралізації задля підвищення ефективності розробки та реалізації обґрунтованої молодіжної політики на локальному та регіональному рівнях.

Основні завдання тренінгу: підвищення теоретичних знань та практичних навичок молодіжних лідерів та фахівців молодіжної галузі щодо окремих складових формування та реалізації обґрунтованої молодіжної політики шляхом проведення навчальних тренінгів, надання консультацій з питань формування місцевої молодіжної політики:

Цільова аудиторія семінару: лідери та активісти громадських та благодійних організацій, які працюють з молоддю; працівники інших організацій, залучених до роботи з молоддю незалежно від форми власності.

Організатори семінару-тренінгу: “Харківський обласний центр молоді”, Харківська обласна громадська організація “МИР”.

Зареєструватися потрібно до 27 жовтня 2017 року за посиланням:https://docs.google.com/forms/d/1CEUC0evX4ajTgr5mRcObwmYezPwtzmwUApU9H9qt2hE/edit

За будь-яких питань щодо реєстрації звертатись – Анастасія Ковалевська, (068) 532-96-83

Місце проведення: Комунальна установа «Харківський обласний центр молоді», 61022, м. Харків, м-н Свободи, 5, Держпром, 7 під’їзд, 7 поверх, кім. 824 “Молодіжне MEDIA”

Чекаємо на Вас!