Sofar Kharkiv February

Sofar Kharkiv February

❄️Останній зимовий Sofar цього сезону – як таке можна пропустити?

РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ’ЯЗКОВА:
https://www.sofarsounds.com/kharkiv

Лютневий Sofar в Харкові пройде 27 лютого. Реєстрація відкрита до 23 лютого. Запрошення будуть надіслані також 23 лютого.

Як завжди, імена виконавців тримаються в секреті, а місце проведення стане відомо тим, хто отримав запрошення, за день до заходу.

ЩО ТАКЕ SOFAR? – Це атмосферні секретні концерти, які проводяться в незвичайних місцях раз на місяць.

ЯК ТУДИ ПОТРАПИТИ? – Подати заявку можна на sofarsounds.com/kharkiv (Attend -> Apply for a Ticket).  Кількість місць обмежена.

ХТО ГРАЄ? – Грають три різних виконавця, але хто саме – це секрет! Хіба не круто?

ДЕ ГРАЄ? – Не повірите, це теж секрет! Щоразу ми відкриваємо нове, нетривіальне місце, яке до останнього тримаємо в секреті. Лист з адресою приходить за день до заходу тим, хто підтвердив своє запрошення.

МОЖУ Я ВЗЯТИ З СОБОЮ ДРУГА? – Звичайно! При подачі заявки просто поставте галочку на «+1» (I’m bringing a +1) і введіть його / її ім’я та електронну адресу.

СКІЛЬКИ ЦЕ КОШТУЄ? – Анітрохи! Вхід завжди безкоштовний по системі пожертвувань «Pay what you want». Тільки завдяки вашим пожертвам Sofar в Харкові може існувати. Рекомендована сума пожертви – 50 гривень, але ви вільні допомогти нам будь-якою сумою – ми все одно вас всіх любимо ❤️

Залишилися ще питання? Залишайте коментарі на цій сторінці, перегляньте наш FAQ  (https://www.sofarsounds.com/faq) або пишіть на kharkiv@sofarsounds.com