Соціально-культурна акція «Молодь читає – Харківщина процвітає!»

Соціально-культурна акція «Молодь читає – Харківщина процвітає!»

28 вересня 2017 р. з нагоди Всеукраїнського  дня бібліотек та з метою об’єднання молоді регіону  навколо ідеї культурного та інтелектуального розвитку  регіону, підвищення інтересу до читання за підтримки Харківської обласної державної адміністрації  соціально-культурна акція «Молодь читає – Харківщина процвітає!».

Зміст Акції, що відбуватиметься з 12.00 до 13.15 на майданчику біля ХНАТОБу ім. М.В. Лисенка, полягає у тому, учасники одночасно читатимуть принесені ними книжки, при цьому молодь вільна у виборі книг, форматів читання і способів  передачі ідеї Акції.

Під час Акції відбудеться церемонія вручення кожному ВНЗ – учаснику офіційного листа-подяки від Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації, нагородження дипломами найактивніших ВНЗ (за кількістю читаючої молоді) тощо. Також ВНЗ – учасники мають змогу надати організаторам Акції відеопривітання  (до 30 сек. у форматі mpg) з нагоди святкування Всеукраїнського дня бібліотек; кращі відеоролики будуть демонструватися на обласному телебаченні в якості соціальної реклами.

Попередня реєстрація учасників в термін до 22 вересня 2017 р. за тел. 62-60-79; контактна особа від організаторів заходу – Бацамут Світлана Ігорівна, завідувачка відділу маркетингу ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для юнацтва».