Стартувала соціальна благодійна акція «Олені Святого Миколая»

Святий Миколай їде туди, де на нього чекають. Навіть, коли там небезпечно. Його олені не лякаються звуків пострілів – бо дітям всюди потрібно Свято та подарунки!

За офіційними даними, у прифронтовій cмузі Донецької області постійно перебуває близько 10 000 дітей, у прифронтовій зоні Луганщини – близько 4 000.

Це наші, українські діти! І саме для цих дітей, що мешкають на кордоні з війною, ми хочемо зробити СВЯТО.

Команда АКЦентру вже вдруге перетворюється на Оленів Святого Миколая – щоб зібрати тисячу адресних, індивідуальних подарунків для тисячі дітей, які мешкають поблизу від лінії розмежування (до 10 км), привезти їх дітям та зробити невеличку святкову виставу.

У Луганській області ми відвідаємо: Тошківку, Трьохізбенку, Гірське, Золоте, Попасну, Петропавлівку, Щастя, Врубівку, Родину, Карбоніт, Сонячний, Троїцьке, Новоіванівку, Ніжнє, Новотошківку, Катеринівку. У Донецькій області: Ласточкіно, Уманське, Луганське, Часів Яр, Орлівське. Також ми плануємо провести не менш, ніж 20 святкувань для дітей за 20 днів, починаючи з 26 грудня.

ЯК ДОЛУЧИТИСЯ ДО АКЦІЇ?

  1. «Інформаційна допомога» – лайки та репости на фейсбуці допоможуть поширити інформацію про Акцію та привернути увагу до потреб тих, хто мешкає на рубежі з війною.
  2. «Зробити подарунок». Для цього необхідно підготувати подарунок та принести у м. Харків за адресою: пр. Гагаріна, 1, к. 225, Адаптаційно-культурний центр АКЦентр, або надіслати Новою поштою, м. Харків, відділення № 47 (до 30 кг); № 1 (без обмежень по вазі), для представника ВО «Українські рубеж»”, тел. 099 044 56 03, Балашов Ілля.
  3. «Зробити адресний подарунок»

Дітки пишуть листи до чарівників, а ми збираємо ці листи. Отже, якщо Ви хочете подарувати щось конкретній дитинці (та написати листівку), ми зможемо передати з рук в руки ваш дарунок саме тій дитині, для якої Ви його підготували.

Список для чарівників буде оновлюватись кожен день з 23 листопада.

Дивіться  за посиланням: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1I1jjUTnY1_T8id66M29TRBJPUsqJK6mhS4MFAkqzn2A/edit?ts=5a05dabc#gid=0

Звіт з минулої акції; https://accentre.org.ua/node/10