Стартувала соціальна благодійна акція «Олені Святого Миколая»

Стартувала соціальна благодійна акція «Олені Святого Миколая»

Святий Миколай їде туди, де на нього чекають. Навіть, коли там небезпечно. Його олені не лякаються звуків пострілів – бо дітям всюди потрібно Свято та подарунки!

За офіційними даними, у прифронтовій cмузі Донецької області постійно перебуває близько 10 000 дітей, у прифронтовій зоні Луганщини – близько 4 000.

Це наші, українські діти! І саме для цих дітей, що мешкають на кордоні з війною, ми хочемо зробити СВЯТО.

Команда АКЦентру вже вдруге перетворюється на Оленів Святого Миколая – щоб зібрати тисячу адресних, індивідуальних подарунків для тисячі дітей, які мешкають поблизу від лінії розмежування (до 10 км), привезти їх дітям та зробити невеличку святкову виставу.

У Луганській області ми відвідаємо: Тошківку, Трьохізбенку, Гірське, Золоте, Попасну, Петропавлівку, Щастя, Врубівку, Родину, Карбоніт, Сонячний, Троїцьке, Новоіванівку, Ніжнє, Новотошківку, Катеринівку. У Донецькій області: Ласточкіно, Уманське, Луганське, Часів Яр, Орлівське. Також ми плануємо провести не менш, ніж 20 святкувань для дітей за 20 днів, починаючи з 26 грудня.

ЯК ДОЛУЧИТИСЯ ДО АКЦІЇ?

  1. «Інформаційна допомога» – лайки та репости на фейсбуці допоможуть поширити інформацію про Акцію та привернути увагу до потреб тих, хто мешкає на рубежі з війною.
  2. «Зробити подарунок». Для цього необхідно підготувати подарунок та принести у м. Харків за адресою: пр. Гагаріна, 1, к. 225, Адаптаційно-культурний центр АКЦентр, або надіслати Новою поштою, м. Харків, відділення № 47 (до 30 кг); № 1 (без обмежень по вазі), для представника ВО «Українські рубеж»”, тел. 099 044 56 03, Балашов Ілля.
  3. «Зробити адресний подарунок»

Дітки пишуть листи до чарівників, а ми збираємо ці листи. Отже, якщо Ви хочете подарувати щось конкретній дитинці (та написати листівку), ми зможемо передати з рук в руки ваш дарунок саме тій дитині, для якої Ви його підготували.

Список для чарівників буде оновлюватись кожен день з 23 листопада.

Дивіться  за посиланням: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1I1jjUTnY1_T8id66M29TRBJPUsqJK6mhS4MFAkqzn2A/edit?ts=5a05dabc#gid=0

Звіт з минулої акції; https://accentre.org.ua/node/10