Stop Russian English. Вебінар з англійської мови

Stop Russian English. Вебінар з англійської мови

STOP RUSSIAN ENGLISH

Що будемо робити: в рамках нашого вебінару ми розглянемо аспект вимови, як найшвидше помітний. Вимова – візитна картка розмовляючих іноземною мовою. Відразу обмовимося: тут мова не піде про вимові окремих звуків і слів. Дорослим, які перебувають поза мовного середовища, неможливо це змінити. Змінити можна лише те, на які слова ми робимо акцент у мові, де робимо паузи і з якою інтонацією говоримо. Дуже часто саме це веде до нерозуміння сенсу сказаного вами або звучить неадекватно, часом навіть смішно. В кінці вебінару ми навчимося розрізняти три типи слів: завжди ненаголошені структурні слова, завжди ударні тематичні слова, а також фокусні слова. Це особливо важливо для російськомовних, адже ми вдаряємо кожне слово в реченні однаково. Ми потренуємося записати на слух декілька пропозицій, які будуть прочитані згідно трьох типів наголоси, як це роблять носії мови. Ми побачимо, як це впливає на розуміння нашого повідомлення носіями мови.

Навіщо це вам: навіть якщо ви довго вивчаєте англійську, знаєте багато слів, правил і, можливо, навіть непогано говорите, все одно є ймовірність того, що ви говорите на «російській англійською». Давайте системно підійдемо до питання і побачимо, в чому це проявляється.

Формат проведення: невеликий блок теорії (7 хвилин) і великий блок практики (20 хвилин). Викладач буде працювати з вами в інтерактивному режимі, даючи вам завдання і розбираючи ваші відповіді в чаті. В кінці вебінару блок відповідей на питання (3 хвилини).

Що будете вміти після: ви зможете звучати більш автентично для носіїв мови, навчившись розрізняти три типи слів: завжди ненаголошені структурні слова, завжди ударні тематичні слова, а також фокусні слова. Також, вас будуть краще розуміти носії мови, завдяки акценту на правильних словах.

матеріали:
– короткий зміст суті вебінару і основних понять (англійською мовою) в форматі pdf буде вислано вам на пошту по його закінченні;
– сертифікати: всім учасникам вебінару висилаються сертифікати Hotspot School of English for webinar participants.

Хто: Оксана Веремій (Oksana Veremey), співзасновник, методист, коуч, викладач англійської мови.
Коли: 22 марта з 18-00 до 18-30.
Мова проведення: англійська.
Для кого: для тих, хто вивчає англійську з рівнем не нижче Pre-Intermediate. Не підходить початківцям і тим, хто слабо сприймає англійську мову на слух.
Реєстрація та більш детальна інформація тут http://stoprussianenglish.tilda.ws/stoprussianenglish