STUDENT GROWING UP FORUM

17-19 листопада 2017 р. у Харківському національному університеті міського господарства ім. О.М. Бекетова відбудеться Student Growing Up Forum. Форум організований Українською молодіжною радою та Молодіжною антикорупційною агенцією за підтримки Харківської обласної державної адміністрації.

Для участі у заході необхідно до 07 листопада 2017 р. включно заповнити онлайн-анкету за посиланням: goo.gl/WkyeuJ, розмістити посилання на своїй сторінці в соціальній мережі та бути відбраним(ою) організаторами. Відбір проходитиме на конкурсній основі,  відібрані учасники отримають повідомлення про участь не пізніше 09 листопада 2017 р.  на електронні адреси, вказані в анкеті.

Організатори забезпечують учасників харчуванням, роздатковими матеріалами та поселенням (для учасників з інших міст). Детальну програму заходу відібрані учасники отримають на свої електронні скриньки.

Довідково. Student Growing Up Forum – це захід нового формату для активних студентів і лідерів студентських організацій. Він збере біля 150 студентів з різних куточків країни, з різних типів ВНЗ,  з різним досвідом громадської діяльності.  На заході  учасники зможуть прослухати тренінги з питань, пов’язаних з громадською діяльністю; обговорити актуальний стан речей у вищій освіті та молодіжній політиці;  обмінятися досвідом тощо.

Обнаружен блокировщик рекламы!

Исключите нас из Adblock. Сайт стал доступным благодаря показу рекламы. Пожалуйста, добавте наш сайт в белый список.