V Всеукраїнський конкурс-есе «Я – європеєць»

V Всеукраїнський конкурс-есе «Я – європеєць»

Посольством  Литовської Республіки в Україні спільно з Міністерством культури України, Всеукраїнською  молодіжною громадською організацією «Серце до серця» проводиться V Всеукраїнський  конкурс-есе «Я – європеєць».

Основним завданнями Конкурсу  є: розвиток активної життєвої позиції молоді, готовності брати участь у суспільному, культурному та міжнародному житті країни; формування у молоді демократичних. європейських цінностей,  розуміння прав і свобод людини.  високих соціальних, освітніх і культурних стандартів; підвищення значущості ідеї єдності та дружби України і Литовської Республіки серед молоді.

Роботи учасниками Конкурсу  надсилаються в термін до 19 січня 2018 року. Підсумки завершального етапу Конкурсу підводяться у березні 2018 року. За рішенням журі Конкурсу автор  кращих робіт, за можливості, будуть запрошені до участі у міжнародній поїздці до Литовської Республіки в рамках культурного обміну.

Із Положенням про проведення Конкурсу можна ознайомитися у представників Організаційного комітету Конкурсу за тел.  044 501-01-15, 044 400-43-01.