Верховенство права в Україні. Quo Vadis?

Верховенство права в Україні. Quo Vadis?

Центр економічної стратегії запрошує правників, представників державної влади та місцевого самоврядування, громадських активістів та студентів на публічну зустріч-дискусію із громадським діячем та музикантом, членом Наглядової ради ЦЕС Святославом Вакарчуком. 

В Україні фундаментальний правовий принцип верховенства права закріплений у статті 8 Конституції України. Але чи діє він на практиці? Чи є громадяни нашої держави насправді рівними перед законом? Що саме потрібно зробити для того, щоб справжнє верховенство права стало невід’ємним атрибутом нашого повсякденного життя?

Протягом останніх років судова гілка влади в Україні була об’єктом реформування. Але чи стала наслідком цих реформ можливість для кожного громадянина захистити свої права та відстояти справедливість у незалежній судовій системі? І чи дійсно нинішня судова система позбавлена впливу третіх осіб?

Своїм баченням означених питань під час публічної зустрічі-дискусії поділиться громадський діяч та музикант Святослав Вакарчук.

Під час події зареєстровані учасники зможуть долучитися до дискусії та поставити спікеру запитання. Для участі у заході просимо вас до 18:00 26 жовтня 2018 року зареєструватися.

Кількість місць обмежена. Зареєстрованим учасникам надійде підтвердження на електронну пошту. Реєстрація може бути закрита раніше у разі значної кількості учасників.

Представники ЗМІ, які бажають бути присутніми, реєструються через загальну форму (окремої медіа події не планується).