Всеукраїнський медійний молодіжний форум: ініціація майбутнього

1-3 листопада в Харкові відбудеться Всеукраїнський медійний молодіжний форум. Він збере понад сотню учасників, які протягом трьох днів отримають прикладні знання з медіамаркетингу, медіаменеджменту, нових форматів і нових інструментів створення контенту. Спікери форуму продемонструють успішні кейси, а ментори — максимально занурять учасників у медіаконтент, запропонувавши розробити модель власного ЗМІ, заверстати для нього сайт, наповнити його мультимедійним контентом, зняти відеоісторію або сюжет у форматі 360, записати радіоподкаст.

Протягом трьох днів на заході працюватиме студентське онлайн-радіо Radio 412 (Магістерська програма з медіакомунікацій УКУ) спільно з Радіо Накипіло у спеціальному форматі «Форум Радіо». Саме на базі діючої студії відбудеться майстер-клас з комплексного створення власного онлайн-радіо.

Реєстрація завершується 12 жовтня.

Долучайся, якщо ти молодий журналіст, студент факультету журналістики, SMMник, піарник, редактор молодіжного ЗМІ, медіаменеджер, працівник піар-підрозділу органу державної влади.

Організатори — Українська Академія Лідерства та медіагрупа «Накипіло» за підтримки Міністерства молоді та спорту України та Харківської облдержадміністрації

Партнери — Digital Security School 380

Всеукраїнський медійний молодіжний форум
1–3 листопада
вул. Танкопія, 12Б, Харків
Кількість місць обмежена.
Проїзд, проживання і харчування — за рахунок організаторів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!