Window on America in Kharkiv

Window on America in Kharkiv
Нагадуємо, що у нас існує діючий центр «Вікно в Америку», в бібліотеці Головного корпусу. Центр розроблений з метою надання актуальної інформації про США та поповнення фондів бібліотек англомовними виданнями. Так, можна дізнатися інформацію про США: історію, уряд, культуру, суспільство та цінності, а також вільний доступ до ресурсів Інтернету. Зона Wi-Fi і новітні комп’ютери і IPad, електронні книги Kindle надані для ваших зручностей.
Крім того, ви можете підвищити свої навички володіння розмовною англійською.

Window on America in Kharkiv  🔷Щопонеділка о 17.00 Student Speaking Club – саме тут ви зможете поспілкуватися, пограти з однодумцями англійською.
Window on America in Kharkiv  🔷Щосереди о 17.00 Public Speaking Club – можливість потренувати свої навички в публічних виступах, дізнатися всі особливості і заковики американських ораторів.
Window on America in Kharkiv  🔷Щоп’ятниці о 16.00 English Mafia Game Party – ну хто ж не любить знамениту кримінальну гру, та ще й англійською

Window on America in Kharkiv  🔷Щосуботи о 12.00 – Movie Club – це шанс подивитися один з улюблених американських фільмів в оригіналі.
А о 16.00 – English HUB with Flex Тут можна дізнатися всі подробиці переїзду в США за привабливою програмою
Всі подробиці зможеш дізнатися тут
Instagram – woa_kharkiv

Facebook – Window on America in Kharkiv