Як отримати податкову знижку, якщо ви платите за навчання?

Шановні батьки, а ви знали, що можете отримати знижку на плату за навчання ваших дітей?

Так, ви не помилилися! З 2018 року в законодавстві України були проведені певні реформи: “У зв’язку з внесенням змін до Податкового кодексу України з 28 липня поточного року громадяни, які сплачують за освітні послуги, что надаються дошкільнімі, шкільнімі та позашкільнімі закладами освіти, мають право на податкову знижку “.

У тому, щоб розібратися з цими нововведеннями, вам допоможе експерт Irena Tsonda: бухгалтер-економіст з 20-річним стажем. Освіта:

1.Программіст.
2.Економіка підприємства – аудит з відзнакою.
3. Державне управління в сфері безпеки. Громадська діяльність – член ГР при ДФС України з 2012 по 2018 роки.

Вхід вільний.

Посилання для реєстрації.
Організатори заходу Асоціація приватних роботодавців, БФ “Харків з тобою” і Хаб соціальної актівності “Студія 42”