Які загадки біології і еволюції несуть в собі рукокрилі

Які загадки біології і еволюції несуть в собі рукокрилі

Поруч з нами, в головному корпусі ХНУ ім. В.Н. Каразіна живуть рукокрилі. Ці літаючі ссавці крім того, що використовують ехолокацію для орієнтації в просторі, володіють унікальним імунітетом, є довгожителями серед тварин свого розміру, проводять зиму нерухомо багато тижнів поспіль, перебуваючи в сплячому, і мають інші особливості.

Чи приховує геном кажанів секрет “вічної молодості» і захисту від раку? Чи зможуть люди входити в стан глибокого сну і роками подорожувати в космосі? Який унікальний проект з вивчення та охорони цих тварин реалізується в Харкові?

Дізнайтеся на лекції про те, як дослідження рукокрилих можуть змінити людство.

Лектор: Антон Сергійович Влащенко, кандидат біологічних наук за спеціальністю «Екологія», керівник Центру реабілітації кажанів Фельдман Екопарк, співзасновник і голова Харківської групи з вивчення рукокрилих (Kharkiv Bat Group), член Науково-консультативної ради з охорони рукокрилих при Міністерстві екології та природних ресурсів України.

КОЛИ: середа, 14 березня, 18:30 – 20:00
ДЕ: центральний корпус ХНУ ім. В.Н. Каразіна, майдан Свободи, 4, ауд. ім. К.Д. Синельникова (фізична сторона, 7 поверх)

Як пройти: в холі центрального корпусу говорите охоронцям, що йдете на лекцію в Синельникова, вас пропускають через турнікети. Повертаєте наліво і йдете до ліфтів. Піднімаєтеся на 7-й поверх. Відразу справа великими літерами написано “ауд. Ім. К.Д. Синельникова”

ВХІД вільний, безкоштовний, без реєстрації для всіх бажаючих
Тел .: (095) 563 70 33 Анна, (063) 188 86 68 Юрій

 

#IntellectNetworking в інших  соц.сетях:

 

твиттер:  https://twitter.com/IntellectNet
инстаграм: https://www.instagram.com/intellect_networking/

ютуб:  https://www.youtube.com/intellectnetworking
аудио:  https://intellectnetworking.podster.fm/