Євроінтеграційні реформи у сфері довкілля – погляд з регіонів

Друзі! Запрошуємо Вас взяти участь в круглому столі «Імплементація екологічної складової Угоди про асоціацію: регіональний вимір (Луганська, Сумська та Харківська області)».

Під час круглого столу разом з’ясуємо роль місцевих органів влади у процесі імплементації екологічної складової Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, а також обговоримо:

— основні виклики, які стоять перед регіонами у процесі імплементації екологічної складової Угоди про асоціацію,

— вплив прийнятих нормативно-правових актів, їх проектів чи прогнозованих реформ на регіони в екологічній сфері,

— можливі шляхи й механізми посилення ролі регіонів в євроінтеграційних процесах.

Під час заходу буде презентовано аналітичний документ «Регіональний контекст виконання екологічної складової Угоди про асоціацію між Україною та ЄС: основні висновки».

Круглий стіл відбудеться 8 лютого 2018 року з 11:00 до 15:00 у Медіацентрі «Час» (2 поверх бізнес-центру Platinum Plaza), за адресою: м. Харків, вул. Сумська, 72. Захід розрахований на учасників з Луганської, Сумської та Харківської областей.

Для участі у заході, будь ласка, заповніть до 2 лютого 2018 року (включно) форму https://goo.gl/forms/MnolVxphpixhheYs1.

За додатковою інформацією звертайтеся до старшого аналітика Ресурсно-аналітичного центру «Суспільство і довкілля» Зоряни Козак (zoryana.kozak@rac.org.ua , +380 32 242 22 84, +380 95 898 67 26).

Захід проводиться в рамках проекту «Просування реформ в регіони», що впроваджує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій у співпраці з Європейська правда
за сприяння Європейського Союзу.

Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і жодним чином не відображають точку зору Європейського Союзу.