Зустріч із представником ООН Валерією Чередніченко!

Зустріч із представником ООН Валерією Чередніченко!

Харківський осередок Ліги студентів Асоціації правників України спільно із Unity Platform організовують для вас надзвичайно цікавий захід! Вже 20 вересня кожен з вас буде мати можливість особисто поспілкуватися із представником ООН Валерією Чередніченко!

Про спікера:
1. Консультант з питань безгромадянства в Бюро Європи Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ), м. Брюсель, Бельгія;
2. Має два дипломи магістра з міжнародного права ІМВ КНУ імені Шевченка та з прав людини Університету Тілбурга в Нідерландах;
3. Три роки займається питаннями безгромадянства в Європі та представляє УВКБ ООН на міжнародному та європейському рівнях.
4. Посол України міжнародного молодіжного руху One Young World.

Валерія виступить з темою «Проблема безгромадянства – недооцінена аномалія 21 століття»

Проблема безгромадянства часто розглядається як складне юридичне питання, однак ставлення до нього змінююється, і зростає рівень інтересу та розуміння проблеми з боку державних органів та громадських організацій. Ця лекція надасть вам можливість ознайомитися з основними концепціями безгромадянства у міжнародному праві та зрозуміти сучасний стан осіб без громадянства.

Зустріч відбудеться 20 вересня у 18:30 у прес-центрі “Kharkiv Today”, вул. Мироносицька, 8.
Попередня реєстрація є обов’язковою за посиланням- https://goo.gl/vgE2kk
В нас буде надзвичайно цікаво!
Тож поспішайте, бо кількість місць обмежена!

Контактна особа від організаторів заходу – Владислав Гейвандов, тел. 066-409-95-91, email: kh.liga.internationaleducation@gmail.com.