Зустріч із представником ООН Валерією Чередніченко!

Харківський осередок Ліги студентів Асоціації правників України спільно із Unity Platform організовують для вас надзвичайно цікавий захід! Вже 20 вересня кожен з вас буде мати можливість особисто поспілкуватися із представником ООН Валерією Чередніченко!

Про спікера:
1. Консультант з питань безгромадянства в Бюро Європи Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ), м. Брюсель, Бельгія;
2. Має два дипломи магістра з міжнародного права ІМВ КНУ імені Шевченка та з прав людини Університету Тілбурга в Нідерландах;
3. Три роки займається питаннями безгромадянства в Європі та представляє УВКБ ООН на міжнародному та європейському рівнях.
4. Посол України міжнародного молодіжного руху One Young World.

Валерія виступить з темою «Проблема безгромадянства – недооцінена аномалія 21 століття»

Проблема безгромадянства часто розглядається як складне юридичне питання, однак ставлення до нього змінююється, і зростає рівень інтересу та розуміння проблеми з боку державних органів та громадських організацій. Ця лекція надасть вам можливість ознайомитися з основними концепціями безгромадянства у міжнародному праві та зрозуміти сучасний стан осіб без громадянства.

Зустріч відбудеться 20 вересня у 18:30 у прес-центрі “Kharkiv Today”, вул. Мироносицька, 8.
Попередня реєстрація є обов’язковою за посиланням- https://goo.gl/vgE2kk
В нас буде надзвичайно цікаво!
Тож поспішайте, бо кількість місць обмежена!

Контактна особа від організаторів заходу – Владислав Гейвандов, тел. 066-409-95-91, email: kh.liga.internationaleducation@gmail.com.